Čalouněné postele

Pohodlí a elegance pro vaši ložnici

Pro daný výběr nabyly nalezeny žádné nabízené výrobky

Potřebujete postel a milujete pohodlí? Jste tu správně! Čalouněné postele splňují nároky moderních zákazníků na pohodlí, zdraví, design.

Rozdíl mezi pohodlnou a nepohodlnou postelí nebo třeba židlí je právě v kvalitním čalounění. Naše pozadí zkrátka potřebuje péči :-).

Trochu z historie čalounických materiálů

Nejstarší čalounický materiál, který se používal na výplně, byly žíně. Byly to žíně z koňských ohonů, později z hřívy a ještě později se začaly přidávat srsti dalších živočichů - pro někoho už dnes dost nepříjemná představa, že? Pohodlnosti se také dosahovalo použitím různých systémů z kovových pružin. Když ale vyzkoušíte staou postel nebo židli, zjistíte, že to opravdu není ono.

Doba už naštěstí pokročila. Dnes jsou v nabídce už pouze kvalitní a zdravotně nezávadné PUR pěny a další materiály s dlouhou výdrží.

Výhody čalouněných postelí

Nesporně největší výhodou každé čalouněné postele je právě její pohodlí. O žádné čelo postele se neopřete tak rádi, jako právě o čalouněné. O bok takové postele se nepraštíte ani vy a ani vaše nezbedné dítko.

To vše můžete mít doma za opravdu dobrou cenu. Nabízíme desítky čalouněných postelí a u každé z nich vybrat potahovou látku z opravdu mnoha možností. Rádi zajistíme i dopravu, výnos a montáž. Prostě pohodička. Vyzkoušejte! :-)

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h