Články

 • Jak vybrat ten pravý lustr do obýváku

  Jak vybrat ten pravý lustr do obýváku

  Obývací pokoj je místnost, ve které se scházíme s rodinou i přáteli. Mnohdy v něm také hrajeme společenské hry nebo sledujeme televizní pořady a filmy. Často ho využíváme i jako jídelnu, zejména pokud se u stolu sejde celá domácnost. V obývacím pokoji tedy trávíme pravděpodobně ze všech místností v bytě nejvíce času a je na místě věnovat výběru jeho osvětlení náležitou pozornost.

 • Jak zařídit kancelář, tak aby vás donutila pracovat

  Jak zařídit kancelář, tak aby vás donutila pracovat

  Je to tady! Konečně máte vlastní kancelář, kde se můžete v klidu věnovat práci. Pořídit vybavení do takové místnosti ovšem není jen tak. Kancelářský nábytek i celkový dojem kanceláře by měl stimulovat, tak aby zvýšil vaši produktivitu a také vám pro práci poskytl příjemnou atmosféru. Zároveň by však měl vypadat dostatečně reprezentativně, pro případ důležitých pracovních schůzek. Jak tedy vybavit kancelář, ve které se budete cítit dobře a zároveň vás nerozhodí pozvat si tam významnou návštěvu?

 • Vybavujete zasedačku? Nezapomeňte na kvalitní židle

  Vybavujete zasedačku? Nezapomeňte na kvalitní židle

  Také patříte mezi ty, kteří na otravném školení strávili několik hodin a postupem času jste nevěděli kam s nohama a jak si sednout? Pak vám bude záležet na tom, aby se u vás zaměstnanci, případně jiní návštěvníci cítili co nejlépe. Prohlédněte si, čím takovou zasedací místnost vybavit tak, aby byla příjemná a pohodlná pro všechny. Není to jednoduché, ale jde to. Dejte si na výběru záležet.

 • Přísavka na sklo, která dokáže uzvednout až 2000kg?

  Přísavka na sklo, která dokáže uzvednout až 2000kg?

  Využití přísavek na sklo je celkem široké. Slouží k nasazení nebo vysazení skel na stavbách, skladovacích halách, průmyslových podnicích a všude tam, kde se manipuluje s velkoplošnými skly. Tato strojní zařízení vám zaručí bezpečnost při manipulaci se skleněnými tabulemi a jednoduchost při zasazování bez rizika poškození. Možná jste už o nich slyšeli, ale opravdu víte, co všechno umí?

 • Pronájem či prodej bytů v Praze: tyto byty změní kvalitu vašeho bydlení

  Pronájem či prodej bytů v Praze: tyto byty změní kvalitu vašeho bydlení

  Máte pocit, že jste konečně Pražáci, jelikož jste si koupili byteček někde v Uhříněvsi? Na papíře možná. Ale rozhodně to není zcela ono. Zvedněte kvalitu svého života tím, že zlepšíte své bydlení. Zapomeňte na paneláková sídliště, okrajové části Prahy i na jiné nezajímavé lokality. Začněte konečně „žít v Praze“.

 • Župan jako společník pro chvíle pohody

  Župan jako společník pro chvíle pohody

  Župany lidstvo provází už přes tři století a stále se těší velké oblibě. Není divu! Tento svrchní oděv dává svému nositeli pocit příjemného tepla a pohodlí.

 • Z čeho se skládá automatický zavlažovací systém?

  Z čeho se skládá automatický zavlažovací systém?

 • Chcete být více spokojení s dodavatelem energií? Nebojte se ho změnit

  Chcete být více spokojení s dodavatelem energií? Nebojte se ho změnit

 • 5 tipů pro správný výběr sedací soupravy

  5 tipů pro správný výběr sedací soupravy

 • Zařizujete svému dítěti pokoj? Poradíme, kde nakoupit nábytek

  Zařizujete svému dítěti pokoj? Poradíme, kde nakoupit nábytek

 • Ložiska všeho druhu u Aknilas v Nymburku

  Ložiska všeho druhu u Aknilas v Nymburku

  Česká společnost Aknilas s.r.o. se sídlem v Nymburku dodává ložiska a průmyslové komponenty určené pro výrobu či servis strojů a strojních zařízení. Kromě ložisek jsou v nabídce i lineární vedení od předních výrobců, jako SKF, INA – FAG, TIMKEN, FAG, NSK, NTN, KOYO, McGill, GUFERO, LOCTITE, RUBENA, SIMRIT, MEGADYNE, GATES a další dodavatele pocházející z Evropy, Ameriky i Japonska.

 • Zdravý spánek se bez kvalitní matrace neobejde

  Zdravý spánek se bez kvalitní matrace neobejde

  Častou příčinou toho, že se po ránu probouzíte nevyspalí a rozlámaní, je nekvalitní matrace. Na co se zaměřit, aby vám posloužila dlouhá léta?

 • Jak vybavit dětský pokoj? Zaměřte se na detaily, jako jsou povlečení, koberce a záclony

  Jak vybavit dětský pokoj? Zaměřte se na detaily, jako jsou povlečení, koberce a záclony

  Před dvaceti lety byste v dětských pokojích stěží našli povlečení s animovanými postavičkami. Dávno jsou však pryč doby jednoduchého bílého povlečení. Jelikož se technologie neustále vyvíjí a zasahují i do natolik specifické oblasti, jako je výroba ložního prádla, vybrat si můžete z nepřeberného množství barev, motivů a obrázků na povlečení. V dětském pokoji se vyjímají verze s animovanými postavičkami a pohádkovými hrdiny.

 • Vzduchotechnika od Inkomo vzduchotechnika

  Vzduchotechnika od Inkomo vzduchotechnika

  Při rozvodu vzduchu je třeba maximálně zajistit tepelnou i zvukovou izolaci. Kvalitní materiály a dobře uzpůsobené systémy dokáží zvýšit užitnost tras, sníží negativní dopady na okolí a přinesou i značnou úsporu. Pevné a odolné materiály zachovají celému systému dlouhou životnost, nevyžadují složitou údržbu a vyhoví i špatně přístupným prostorám.

 • Aby se ve vašem podniku lidé cítili jako doma

  Aby se ve vašem podniku lidé cítili jako doma

  Provozujete kavárnu, bar, hotel, nebo restauraci? Pak vám zřejmě jde o to, aby jste měli co největší návštěvnost. Věřte, že zákazníky vám přilákají jednak chutné pokrmy a nápoje, ale také příjemné zázemí.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h