Články

 • Dětské patrové postele šetří místo a jsou trendy

  Dětské patrové postele šetří místo a jsou trendy

 • Dodejte vaší zahradě dostatek vláhy efektivně a bez práce

  Dodejte vaší zahradě dostatek vláhy efektivně a bez práce

  Jako vlastník zahrady jistě každoročně v teplém letním období řešíte nedostatek dešťových srážek. Ten vám brání nejen ve výhře v soutěži o nejlepšího zahradníka sezóny, nýbrž způsobuje i nepěkný vzhled vašeho trávníku. Závlahové systémy jsou pro vás východiskem z problému.

 • Pohovky a gauče nám dají někdy více pohodlí, než velké sedací soupravy

  Pohovky a gauče nám dají někdy více pohodlí, než velké sedací soupravy

  Stalo se zvykem, že si do obývacího pokoje „nacpeme“ největší možnou sedací soupravu. Do tvaru L, do U, nebo 3+2+1. Obývací pokoj, často dokonce v malometrážním bytě, je pak zcela přecpán. Mnohdy se nedostaneme k oknu, nebo nám televize zůstane doslova nalepenou na obličeji. Přitom méně je někdy více.

 • Chystáte zahradní párty? Tohle vám nesmí chybět!

  Chystáte zahradní párty? Tohle vám nesmí chybět!

  Také už se nemůžete dočkat, až s vašimi přáteli uspořádáte na zahradě letní párty, plnou zábavy, slunce, dobrého pití i grilovaných dobrot? Jestliže budete právě vy v roli hostitelů, doporučíme vám dnes pár tipů na to, co určitě nezapomenout, aby byla letní zahradní párty nezapomenutelná!

 • Komfortní bydlení v bytě či prostor a svoboda v domě? Jaké bydlení bude pro vás to nejlepší?

  Komfortní bydlení v bytě či prostor a svoboda v domě? Jaké bydlení bude pro vás to nejlepší?

  Pokud plánujete nové bydlení, jistě zvažujete otázku, zda žít v bytě či v domě. Obě varianty nabízí velké množství výhod, ale i nevýhod. Jak si vybrat správný příbytek, který nebude jen domem či bytem, ale hlavně domovem?

 • Stavíte dům? Výběr střechy je klíčový!

  Stavíte dům? Výběr střechy je klíčový!

  Rozhodnutí nechat si postavit dům patří k těm nejtěžším v životě. Jakmile se ale překlene stresové období jednání v bankách a úředních institucích a ve vašich snech už nebude hrát hlavní roli otisk kulatého razítka na desítkách dokumentů, máte vyhráno. Od tohoto okamžiku vás čeká jen příjemně strávený čas při vymýšlení vzhledu domu, interiéru a zahrady. Aby vaše volba jednotlivých komponentů domu byla co nejlepší, nechte si poradit. Začněme pěkně od shora. Střecha je to, oč tu běží.

 • Stínící sítě ochrání vaše soukromí před zvídavými pohledy kolemjdoucích

  Stínící sítě ochrání vaše soukromí před zvídavými pohledy kolemjdoucích

  Oplocení zahrady klasickým pletivem nestačí k tomu, abyste ochránili soukromí před zvídavými pohledy kolemjdoucích a závistivých sousedů. Jednou z možností je živý plot, ovšem než zeleň vyroste do požadované délky, je nezbytné zvolit nějakou jinou alternativu.

 • Stínící plachty se vyznačují mnohotvárností a variabilitou

  Stínící plachty se vyznačují mnohotvárností a variabilitou

  I když sluníčko k letnímu období neodmyslitelně patří, občas přijdou dny, kdy byste se zřejmě chtěli uchýlit někde do stínu, číst si knížku, popíjet dobrou kávu a relaxovat. Ochranu před ostrými slunečními paprsky nabízí celá řada venkovní stínící techniky. Zatímco někomu vyhovuje obyčejný slunečník, někdo si vystačí s markýzou či pergolou. Jestliže vás však neuchvátila ani jedna z nabízených variant, ještě je jedna možnost jménem stínící plachta.

 • Jaké máte možnosti při výběru oken?

  Jaké máte možnosti při výběru oken?

  Výměna starých oken v domácnosti, potažmo jejich montáž v novostavbě je poměrně důležitým bodem, jestliže chcete bydlet komfortně.

 • Sedací soupravy - máme pro vás řešení!

  Sedací soupravy - máme pro vás řešení!

  Vybrat tu správnou sedací soupravu do vašeho útulného bytečku, není tak úplně jednoduché, jak se může zdát. Ovšem není to vůbec žádná nuda, zvlášť, když sebou máte nějaké pomocníky.

 • Luxusní malý byt? Nic nemožného!

  Luxusní malý byt? Nic nemožného!

  Jestliže už nějakou chvilku hledáte byt v Praze, nejspíš jste si všimli, že na vyšší standard se zaměřují zejména velké byty. Chcete-li spíš něco malého, ale zároveň luxusního, budete hledat jehlu v kupce sena. Nebo ne?

 • Markýza na každou terasu a balkon

  Markýza na každou terasu a balkon

  Sluníčko může být někdy hodně otravné. Obzvláště v horkých parných dnech, kdy se teploty šplhají k pětatřicítce, bychom platili zlatem za kousek stínu. Ten nám poskytnou například výsuvné markýzy.

 • Dobré finanční návyky vám usnadní život

  Dobré finanční návyky vám usnadní život

  Život by neměl být jen o penězích, nicméně pokud jich máte dostatek, je mnohem jednodušší. Většina lidí ke štěstí nepotřebuje miliony, avšak žít se dluhy nebo s vědomím, že pravděpodobně nezvládnete zaplatit účet za elektřinu a k tomu koupit dítěti nové boty, je příšerné. Nikdy neříkejte nikdy, do nelichotivé finanční situace se může dostat skoro každý. Chcete-li tomu předcházet, měli byste se naučit správně hospodařit s penězi.

 • LEDky osvítí interiér i exteriér

  LEDky osvítí interiér i exteriér

  V posledních několika letech se začala do popředí prodírat LED technologie. Pod zkratkou se ukrývá termín „light-emitting diode“, což v překladu do českého jazyka znamená „elektroluminiscenční dioda“. Pokud tedy plánujete nahradit klasické žárovky LED alternativami, nemusíte se bát nějakých limitů, protože v nabídce jsou nejen LED žárovky, ale také různé pásky, svítidla a další vychytávky.

 • Je na čase pořídit si sušičku

  Je na čase pořídit si sušičku

  Možná už dávno patříte mezi spokojené uživatele sušičky, znáte její výhody a za nic byste ji nevyměnili. Pokud však teprve o ní uvažujete a nejste si jisti, pak je následující článek určen právě pro vás. Pojďme si přiblížit, proč si pořídit sušičku a co dnešní přístroje umějí.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h