Články

 • Výběr kvalitních PVC dveří a oken krok za krokem

  Výběr kvalitních PVC dveří a oken krok za krokem

  Stavba nebo rekonstrukce skýtá mnoho rozhodnutí v souvislosti s výběrem materiálům, stavebních prvků a podobně. Důležité rozhodnutí vás čeká i v souvislosti s okny a dveřmi. Co tedy rozhodně nepodcenit?

 • Vybavte svým dětem krásný a bezpečný pokoj

  Vybavte svým dětem krásný a bezpečný pokoj

  Při zařizování dětského pokoje se nemůžete řídit podle běžných designových a praktických norem. Dětský svět je docela jiný, než ten "dospělácký". Pokud chcete, aby se vaše děti cítili ve svém pokoji jako osobnosti, musíte tomu přizpůsobit i vybavení. Zároveň však musí splňovat několik důležitých funkcí. S tímto nelehkým úkolem vám pomůže trocha fantazie, názor vašeho dítěte a samozřejmě pár užitečných rad z tohoto článku.

 • Protékající WC vaši peněženku ochudí ročně o stokoruny

  Protékající WC vaši peněženku ochudí ročně o stokoruny

  Zvláště majitelé starších toalet, které jsou vybaveny zastaralým splachovacím systémem, se dennodenně trápí otevíráním nádržky a umísťováním splachovací soustavy do správné polohy, vypínají vodu a nečistoty splachují s pomocí vody natočené v kýblu. Nezbývá nic jiného, než se poohlédnout po modernějším řešení.

 • Prach v bytě je nebezpečnější, než jste mysleli. Vyžeňte ho!

  Prach v bytě je nebezpečnější, než jste mysleli. Vyžeňte ho!

  Hepčí. Boj s všudypřítomným prachem se zdá být věčný. Nadobro ho nevyženete, ale s těmito tipy snížíte prašnost na minimum. Pro alergiky, astmatiky, seniory a malé děti jde o nezbytnost.

 • 3D herní pryžové prvky a dopadové plochy

  3D herní pryžové prvky a dopadové plochy

 • S párty stany se nemusíte obávat rozmarů počasí

  S párty stany se nemusíte obávat rozmarů počasí

  Svatební hostina, narozeninová oslava a další sešlosti pod širým nebem patří k úžasným zážitkům. Když je krásně, slunce svítí, ale ne moc. Pokud neprší a nefouká vítr. Pak se může z jakékoliv párty lehce stát katastrofa. Předejděte zbytečným stresům i otráveným obličejům hostů a připravte se na všechno.

 • Nabídněte svou nemovitost ostatním!

  Nabídněte svou nemovitost ostatním!

  Disponujete volným bytem, domem, stavebním pozemkem nebo zahrádkou za městem? Nenechte svůj majetek ležet ladem a zvažte, zda by jeho pronájem pro vás nebyl příjemným ziskem navíc.

 • Dopřejte svému domovu osobitý styl

  Dopřejte svému domovu osobitý styl

  Disponujete důmyslně propracovaným interiérem bytu nebo domu. Případně je vaší chloubou architektem vytvořená dokonalá zahrada. I sebehezčí prostor však může působit neútulně, když mu nevtisknete kus své osobnosti.

 • Vybíráte nové interiérové dveře?

  Vybíráte nové interiérové dveře?

  Rekonstruovali jste byt či dům a teď se chystáte zařídit vnitřní prostory? Vše by mělo dokonale ladit a zapadat – nábytek, výmalba, podlaha i dekorace. To platí i pro interiérové dveře. Na výběr máte velké množství stylů, materiálů a k tomu také doplňky – kliky, kování a zárubně. Podle čeho volit? Je pár kritérií, která můžete při výběru zohlednit. Určitě se na ně podívejte i naživo. Obrázky na internetu mohou zkreslovat.

 • Erotické masáže v Praze - Jaké techniky zvolit pro vaše maximální uspokojení

  Erotické masáže v Praze - Jaké techniky zvolit pro vaše maximální uspokojení

 • Výklopné zásuvky najdou uplatnění v každé dílně

  Výklopné zásuvky najdou uplatnění v každé dílně

  V současné době si začínají lidé uvědomovat, že by se měli ve volném čase věnovat koníčkům. Pokud se zeptáte jakéhokoliv muže, kam se nejraději uchýlí po náročném pracovním dni, většina z nich odpoví: „Do dílny.“ 

 • Jak se efektivně starat o garážová vrata

  Jak se efektivně starat o garážová vrata

  Garážová vrata si zaslouží stejnou péči jako jiné části vašeho bydlení. Obzvlášť to platí tehdy, pokud máte garáž postavenou ihned vedle domu a společně tak tvoří celek, který o vás na první pohled vypovídá. Dejte svým vratům po zimě novou tvář.

 • Jaké šatní skříně jsou momentálně trendy?

  Jaké šatní skříně jsou momentálně trendy?

  Interiérům v současné době vládne minimalismus. Projevuje se ve všech místnostech a ložnice nejsou výjimkou. Od postelí přes noční stolky až k šatním skříním se setkáte s jednoduchými rysy i barvami. Pojďme se společně podívat, jak vypadá minimalistická šatní skříň.

  Na obrázku: Zrcadlová šatní skříň BOS, dub sonoma

 • Poradíme, jak dobře vybavit dílnu

  Poradíme, jak dobře vybavit dílnu

  Pracovní prostory by měly sloužit pro zajištění co možná nejvyšší produktivity. Zbytečné ztrácení času hledáním nářadí v neuspořádané hromadě je zdlouhavé a neposune vás ke kýženým výsledkům.

 • Svítidla v kanceláři: Vybírejte podle stylu i intenzity světla

  Svítidla v kanceláři: Vybírejte podle stylu i intenzity světla

  Administrativní prostory je zapotřebí řešit s co možná největší mírou smyslu pro detail. Ano, nábytek, výmalba anebo cokoli dalšího jsou nesmírně důležité.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h