Články

 • Vzduchotechnika od Inkomo vzduchotechnika

  Vzduchotechnika od Inkomo vzduchotechnika

  Při rozvodu vzduchu je třeba maximálně zajistit tepelnou i zvukovou izolaci. Kvalitní materiály a dobře uzpůsobené systémy dokáží zvýšit užitnost tras, sníží negativní dopady na okolí a přinesou i značnou úsporu. Pevné a odolné materiály zachovají celému systému dlouhou životnost, nevyžadují složitou údržbu a vyhoví i špatně přístupným prostorám.

 • Aby se ve vašem podniku lidé cítili jako doma

  Aby se ve vašem podniku lidé cítili jako doma

  Provozujete kavárnu, bar, hotel, nebo restauraci? Pak vám zřejmě jde o to, aby jste měli co největší návštěvnost. Věřte, že zákazníky vám přilákají jednak chutné pokrmy a nápoje, ale také příjemné zázemí.

 • Potřebujete kvalitní řezné nástroje? Tyto se vám budou určitě hodit

  Potřebujete kvalitní řezné nástroje? Tyto se vám budou určitě hodit

  Vybavujete si dílnu nebo průmyslový provoz těm správnými nástroji? Pak rozhodně musíte myslet na výbavu všeho druhu. Vévodit jí mohou různá ostří. Jaká? Na výběr je jich v současné době poměrně hodně. Moderní řezné nástroje dokážou nabídnout vynikající služby. Které tedy vybírat, abyste si v provozu poradili prakticky se všemi úkony spojenými s řezáním? V následujících řádcích vám dám celkem 3 tipy na výrobky z internetového obchodu Techni-eshop.cz, jež se vám budou při shánění těch správných hodit.

 • Setříděné vzpomínky řazení a vyhledávání ve videích nebylo nikdy snadnější

  Setříděné vzpomínky řazení a vyhledávání ve videích nebylo nikdy snadnější

  V dnešní době nahráváme každý zvláštní a výjimečný moment na video. Máme neustále u sebe mobilní telefon, kameru, foťák a cokoliv nás uchvátí honem natáčíme.

 • 5 tipů, jak modernizovat kuchyni s nízkými náklady

  5 tipů, jak modernizovat kuchyni s nízkými náklady

  Hledáte způsob, jak upravit svou kuchyni, ale zároveň nemáte finanční prostředky na velkou kompletní rekonstrukci? I tak se dá provést poměrně výrazná modernizace, díky které bude příprava pokrmů v nové kuchyni mnohem příjemnější. Podívejte se na 5 tipů, které vám s tím pomohou.

 • Víte, jak zabezpečit dům a garáž?

  Víte, jak zabezpečit dům a garáž?


  Každý z nás by měl chránit vlastní majetek a zabezpečit své bydlení tak, aby se do něj nedostali zloději. Přemýšleli jste někdy, kolik existuje způsobů, jak svůj dům a garáž zabezpečit? Inspirujte se některými z nich.

 • 4 faktory, které ulehčí rozhodování o novém bydlení

  4 faktory, které ulehčí rozhodování o novém bydlení

  Při hledání bydlení hraje roli celá řada faktorů. K těm nejdůležitějším dozajista patří lokalita, která se stane vaším budoucím domovem. Otázka, jestli je lepší žít ve městě, nebo na venkově, padne snad pokaždé. Obojí má své výhody a nevýhody. Jak se správně rozhodnout?

 • Ušetřete s dotacemi programu Nová zelená úsporám

  Ušetřete s dotacemi programu Nová zelená úsporám

  Ničí vás vysoké účty za energie? Snižte si je na minimum. Umožní vám to program Ministerstva životního prostředí Nová Zelená úsporám.

 • 7 nejlepších rad při stěhování

  7 nejlepších rad při stěhování

  Stěhování je náročnou psychickou i fyzickou zátěží, která v průběhu život čeká alespoň jednou každého z nás. Říkáte si, že není nic těžkého své věci sbalit, jednoduše převézt a poté vybalit? Nenechte se zmýlit a podívejte se na rady, které vám ulehčí a urychlí práci.

 • Stavební spoření pro vaši lepší budoucnost

  Stavební spoření pro vaši lepší budoucnost

  Kladete si často otázku, jak dobře a bezpečně investovat své volné finanční prostředky? Potřebujete našetřit peníze dětem nebo se zajistit na stáří? Rádi byste zrekonstruovali své stávající bydlení či si pořídili bydlení zcela nové? Tak na všechny tyto otázky vám odpověď dá stavební spoření. Jedná se totiž o nejlepší volbu pro bezrizikové zhodnocení vašich peněz.

 • Efektivní a přesná výroba? Bez strojů se už neobejdete

  Efektivní a přesná výroba? Bez strojů se už neobejdete

  Snad každý podnikatel už dnes potřebuje moderní technologie. Ať už jde pouze o systém na účetnictví, nebo se jedná o velkou automatizovanou dílnu. Moderní stroje se neustále vyvíjí a pomáhají posouvat celý průmysl. Vytvořit si menší technologický výklenek přitom nemusí být nic složitého, když víte, jaké odborníky požádat o pomoc.

 • Příjemné místo pro lékaře i pacienty

  Příjemné místo pro lékaře i pacienty

  Návštěvu lékaře může provázet nervozita nebo obavy z nepříjemného zákroku. Typická vůně dezinfekce, sterilní prostředí a dlouhé čekání působí negativně na psychiku pacienta. Ta je přitom nesmírně důležitá pro úspěch léčby i navázání důvěry s lékařem. Svým pacientům můžete pomoci již v začátcích. Patřičné úpravy čekárny a vybavení ordinace pozitivním způsobem ovlivní naladění pacienta a pomůže lépe vykonávat denní praxi i zdravotnickému personálu.

 • Jak z dětského pokoje udělat studentský

  Jak z dětského pokoje udělat studentský

 • Není žárovka jako žárovka. Jak vybrat tu nejvhodnější?

  Není žárovka jako žárovka. Jak vybrat tu nejvhodnější?

  Při nákupu žárovek je zapotřebí zohlednit několik faktorů. Nejprve si musíme uvědomit, k jakému účelu bude světlo sloužit. Do každého pokoje je vhodný jiný typ osvětlení v závislosti na intenzitě a barvě světla. Kromě toho vybíráme také žárovky podle typu závitu či patice, aby žárovka seděla do našeho svítidla. V následujícím článku si řekneme, jak na výběr té správné žárovky.

 • Dětské patrové postele šetří místo a jsou trendy

  Dětské patrové postele šetří místo a jsou trendy

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h