Články

 • Graffiti jsou noční můrou majitelů domů nejen ve městech. Jak proti nim úspěšně bojovat?

  Graffiti jsou noční můrou majitelů domů nejen ve městech. Jak proti nim úspěšně bojovat?

  Graffiti jsou již dlouhá léta noční můrou majitelů nemovitostí ve městech i na venkově. Zejména některé městské části se potýkají s nápisy a symboly na zdech téměř denně. Jejich pravidelné odstraňování je velice drahé. A právě proto je vhodné popřemýšlet nad možností antigraffiti nátěru.

 • Není hrnec jako hrnec. Při výběru nádobí musíte být obezřetní

  Není hrnec jako hrnec. Při výběru nádobí musíte být obezřetní

  Potřebujete poradit, jak na výběr kvalitního nádobí? Pravdou je, že ne každý hrnec je určen pro všechny typy sporáků. Některé lze použít na plynový vařič, jiné fungují na indukci. Abyste se snadno zorientovali ve velkém množství nabízených druhů nádobí, poradíme vám, které hrnce se hodí pro většinu způsobů úpravy potravin.

 • Mějte při výběru pračky šťastnou ruku

  Mějte při výběru pračky šťastnou ruku

  Na první pohled se nákup pračky zdá velmi jednoduchý. Mnoho lidí si představuje, že přijde do obchodu, vybere během chvilky pračku a odchází. Ovšem právě v té prodejně při zhlédnutí širokého sortimentu praček na nás teprve začnou dorážet otázky: Chceme pračku s předním nebo vrchním plněním? Spíše užší nebo širší? Kolik programů vlastně využijeme? Nebylo by vhodné koupit pračku rovnou i se sušičkou?

 • Slevové kupóny na nábytek pomohou zmodernizovat váš interiér

  Slevové kupóny na nábytek pomohou zmodernizovat váš interiér

  Rozhlížíte se po svém domově a chtě nechtě si musíte přiznat, že váš nábytek již dávno neudivuje návštěvy svojí moderností? Chystáte se do nového bytu a rádi byste si jej vybavili pěkným nábytkem? Patrně již jste zjistili, že pořízení nového nábytku rozhodně není levnou záležitostí. Za pomoci slevových kuponů se však může celá koupě výrazným způsobem zlevnit.

 • Jak nakoupit molitan on-line

  Jak nakoupit molitan on-line

  Potřebujete si koupit molitanovou matraci, drť, výplň do polštáře či materiál k čalounění a nemáte po ruce specializovanou prodejnu? V případě, že vás odrazuje obíhání obchodů a shánění molitanového materiálu, využijte nákup po internetu. Vše potřebné naleznete na jednom místě a vaše objednávka vám bude doručena až domů.

 • Pohankové polštáře uleví od bolesti krční páteře

  Pohankové polštáře uleví od bolesti krční páteře

  Pohankové slupky jsou dobře známé pro své mikro masážní účinky již stovky let. V očištěné podobě se používají jako výplně matrací a polštářů. Pohodlné pohankové polštáře jsou skvělými pomocníky v boji s bolestí zad, krční páteře a ramen, pomáhají proti migrénám, potížím s bolestivými klouby, revmatem a s nespavostí. Výhodou je, že se pohanka nedrolí a nepráší, je tedy vhodná i pro alergiky.

 • Pracovní oděvy - zajištění čistoty, pohodlí a bezpečnosti

  Pracovní oděvy - zajištění čistoty, pohodlí a bezpečnosti

  Pracovní oděvy jsou všude kolem nás. Všichni často vídáme dělníky v montérkách a nebo prodavače v různých pláštích či čepcích.

 • Podlaha je základ

  Podlaha je základ

  O tom, že podlaha je alfou a omegou vašeho domova, není třeba dlouho polemizovat. Velmi významně působí na celkový dojem bytu.

 • Nákup kancelářské židle: Zaměřeno na funkce

  Nákup kancelářské židle: Zaměřeno na funkce

  Problém nezdravého sezení je v současné době hodně diskutovaný. I proto by měl každý majitel firmy myslet na zdraví svých zaměstnanců a zakoupit jim kvalitní kancelářské židle.

 • Zastřešení bazénu nebo vířivky vám prodlouží léto až do zimy

  Zastřešení bazénu nebo vířivky vám prodlouží léto až do zimy

  Sluníčko už se nám pomalu schovává za mraky, po babím létě ani vidu, ani slechu, nastupují chladné dny a ještě chladnější noci…

 • Originální kuchyně v rustikálním stylu

  Originální kuchyně v rustikálním stylu

  Pokud si potrpíte na tradiční vybavení bytu, potěší vás velký výběr rustikálních kuchyní na českém trhu. Tento styl si našel oblibu v mnoha domácnostech a nabídka sortimentu tohoto druhu se každým rokem zvyšuje.

 • Jak postavit zahradní domek svépomocí?

  Jak postavit zahradní domek svépomocí?

  Potřebujete zahradní domek, do kterého byste ukládali nářadí a zahradní nábytek, nebo sháníte něco většího s prostorem na posezení a hraní pro děti v chladnějším počasí či parném slunci?

 • Granitový dřez - kompozitní materiály dobývají kuchyně

  Granitový dřez - kompozitní materiály dobývají kuchyně

  Granitové dřezy a dřezy z kompozitních materiálů pozvolna nahrazují nerezové, které dlouho patřily ke klasice českých domácností. Žijeme však v době, kdy se technologie lámou nejen v laboratořích. Nové materiály dobývají i naše kuchyně.

 • Dřez Franke - vsaďte na kvalitu!

  Dřez Franke - vsaďte na kvalitu!

  dřezu Franke už jste dost možná slyšeli, zejména pokud již máte nějaké to zařizování vlastní domácnosti či rekonstrukci té stávající za sebou.

 • DŘEZOVÁ BATERIE - CO OBNÁŠÍ JEJÍ ÚDRŽBA?

  DŘEZOVÁ BATERIE - CO OBNÁŠÍ JEJÍ ÚDRŽBA?

  Dřezová baterie je jednou z věcí, které nechybí v žádné domácnosti. Nabídka dřezových baterií je skutečně pestrá, o čemž se lze přesvědčit například zde.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h