Články

 • Svítidla v kanceláři: Vybírejte podle stylu i intenzity světla

  Svítidla v kanceláři: Vybírejte podle stylu i intenzity světla

  Administrativní prostory je zapotřebí řešit s co možná největší mírou smyslu pro detail. Ano, nábytek, výmalba anebo cokoli dalšího jsou nesmírně důležité.

 • Nábytek z masivu: Časem prověřená kvalita a elegance

  Nábytek z masivu: Časem prověřená kvalita a elegance

  Dřevo patří mezi tradiční přírodní materiály, které lidstvo využívá od počátku věků. V současné době sice jeho úloha už není hlavní, nicméně stále je na výsluní. Důkazem budiž především moderní nábytek. Ten se sice vyrábí také z kovu a dřevotřísky, přesto pro mnohé z nás je masivní dřevo stále jasná jednička. Proč? To si prozradíme v následujících řádcích. Výhod masivu je hned několik, my uvádíme ty úplně nejfrekventovanější.

 • 3 tipy pro výběr správné matrace

  3 tipy pro výběr správné matrace

  Chcete se královsky vyspat pokaždé, když ulehnete do své postele? Potom potřebujete kvalitní a příjemnou matraci. Její výběr naštěstí není nic složitého a s pomocí těchto třech jednoduchých tipů to hravě zvládnete také. Podíváme se na parametry, které hrají největší roli a je dobré se na ně zaměřit.

 • Příjemné letní večery s kvalitním zahradním nábytkem

  Příjemné letní večery s kvalitním zahradním nábytkem

  Kdo by se chtěl v létě pařit v obýváku. Pokud máme možnost – zahrada je naše. Ihned dusno vyměníme za příjemný letní vzduch a televizi za oblohu plnou hvězd. Nádherná romantika...

 • Pořiďte zahradní lehátka a zařiďte si pohodlí na zahradě

  Pořiďte zahradní lehátka a zařiďte si pohodlí na zahradě

  Pokud máte zahradní altán, party stan, zahradní domek nebo krytou terasu, můžete dopřát své fantazii velký rozhled a klidně se přestěhovat na zahradu, kde si zařídíte svůj obývací pokoj.

 • Dražby Nemovitostí Praha aneb jak získat ze současné situace co nejvíce

  Dražby Nemovitostí Praha aneb jak získat ze současné situace co nejvíce

  Ačkoliv vydražování budov není v Česku příliš populární, skvělou možnost nabízí dražby nemovitostí Praha. Jedná se o výborný způsob jak vydělat, protože současná situace je pro vlastníky realit zcela vyhovující.

 • Sikovky nesmí chybět v žádné dílně

  Sikovky nesmí chybět v žádné dílně

  Snad každý kutil se snaží co nejlépe vybavit svou dílnu, aby v případě jakéhokoliv problému mohl okamžitě zasáhnout. V kufříku s nářadím rozhodně nesmí chybět univerzální kleště, hasáky, sikovky či kombinačky.

 • Rodinné bydlení ve Zlíně a Malenovicích

  Rodinné bydlení ve Zlíně a Malenovicích

  Vybrat si z této široké nabídky proto není vůbec jednoduché. Takový rodinný dům či byt musí splňovat hned několik kritérií, které jsou důležité pro budoucí vlastníky. Někdo chce bydlet blízko centra, jiní mají zase rádi klid a pohodu na okraji města.

 • Graffiti jsou noční můrou majitelů domů nejen ve městech. Jak proti nim úspěšně bojovat?

  Graffiti jsou noční můrou majitelů domů nejen ve městech. Jak proti nim úspěšně bojovat?

  Graffiti jsou již dlouhá léta noční můrou majitelů nemovitostí ve městech i na venkově. Zejména některé městské části se potýkají s nápisy a symboly na zdech téměř denně. Jejich pravidelné odstraňování je velice drahé. A právě proto je vhodné popřemýšlet nad možností antigraffiti nátěru.

 • Není hrnec jako hrnec. Při výběru nádobí musíte být obezřetní

  Není hrnec jako hrnec. Při výběru nádobí musíte být obezřetní

  Potřebujete poradit, jak na výběr kvalitního nádobí? Pravdou je, že ne každý hrnec je určen pro všechny typy sporáků. Některé lze použít na plynový vařič, jiné fungují na indukci. Abyste se snadno zorientovali ve velkém množství nabízených druhů nádobí, poradíme vám, které hrnce se hodí pro většinu způsobů úpravy potravin.

 • Mějte při výběru pračky šťastnou ruku

  Mějte při výběru pračky šťastnou ruku

  Na první pohled se nákup pračky zdá velmi jednoduchý. Mnoho lidí si představuje, že přijde do obchodu, vybere během chvilky pračku a odchází. Ovšem právě v té prodejně při zhlédnutí širokého sortimentu praček na nás teprve začnou dorážet otázky: Chceme pračku s předním nebo vrchním plněním? Spíše užší nebo širší? Kolik programů vlastně využijeme? Nebylo by vhodné koupit pračku rovnou i se sušičkou?

 • Slevové kupóny na nábytek pomohou zmodernizovat váš interiér

  Slevové kupóny na nábytek pomohou zmodernizovat váš interiér

  Rozhlížíte se po svém domově a chtě nechtě si musíte přiznat, že váš nábytek již dávno neudivuje návštěvy svojí moderností? Chystáte se do nového bytu a rádi byste si jej vybavili pěkným nábytkem? Patrně již jste zjistili, že pořízení nového nábytku rozhodně není levnou záležitostí. Za pomoci slevových kuponů se však může celá koupě výrazným způsobem zlevnit.

 • Jak nakoupit molitan on-line

  Jak nakoupit molitan on-line

  Potřebujete si koupit molitanovou matraci, drť, výplň do polštáře či materiál k čalounění a nemáte po ruce specializovanou prodejnu? V případě, že vás odrazuje obíhání obchodů a shánění molitanového materiálu, využijte nákup po internetu. Vše potřebné naleznete na jednom místě a vaše objednávka vám bude doručena až domů.

 • Pohankové polštáře uleví od bolesti krční páteře

  Pohankové polštáře uleví od bolesti krční páteře

  Pohankové slupky jsou dobře známé pro své mikro masážní účinky již stovky let. V očištěné podobě se používají jako výplně matrací a polštářů. Pohodlné pohankové polštáře jsou skvělými pomocníky v boji s bolestí zad, krční páteře a ramen, pomáhají proti migrénám, potížím s bolestivými klouby, revmatem a s nespavostí. Výhodou je, že se pohanka nedrolí a nepráší, je tedy vhodná i pro alergiky.

 • Pracovní oděvy - zajištění čistoty, pohodlí a bezpečnosti

  Pracovní oděvy - zajištění čistoty, pohodlí a bezpečnosti

  Pracovní oděvy jsou všude kolem nás. Všichni často vídáme dělníky v montérkách a nebo prodavače v různých pláštích či čepcích.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h