5 důvodů proč si pořídit plastové vchodové dveře

5 důvodů proč si pořídit plastové vchodové dveře

Výběr vchodových dveří je jedním z nejdůležitějších úkolů, které na vás při stavbě nového domu čekají. Vstupní dveře jsou totiž tím prvním, co uvidí každý příchozí host, a navíc musí vykazovat dobré bezpečnostní i tepelně-izolační vlastnosti. Slaďte estetické hledisko s praktickým a pořiďte si moderní plastové vchodové dveře!

Že si nedokážete představit vchodové dveře z jiného materiálu, než je dřevo? Pojďte se s námi podívat na výhody plastových dveří, třeba vás přesvědčíme.

1. Rozmanitost provedení

Plastové dveře jsou dostupné v téměř nepřeberném modelů a barev, zvolit si můžete také libovolnou laminaci. Vyrábí se v moderních designech a dodají vašemu domu ráz originality. Mohou být vyskleny dvojsklem, trojsklem a dalšími výplněmi. Díky obrovskému spektru provedení se hodí jak k moderním sídlům, tak ke klasickým domům.

2. Snadná údržba

Všichni, kdo mají jakoukoliv zkušenost s čištěním dřeva, se jistě shodnou na tom, že je to doslova Sisyfova práce. Setřít špínu z plastu je naproti tomu hračka, i když se jedná o důsledek působení přírodních živlů.

3. Skvělé tepelně-izolační vlastnosti

Plastové dveře se dnes vyrábí tak, že vám dovnitř nepronikne ani závan studeného vzduchu. Očekávejte celoobvodové vnitřní těsnění doplněné venkovním těsněním, které současně zabezpečují ochranu proti hluku.

4. Pevnost, odolnost a životnost

Ano, kvalitní vchodové dveře z plastu skutečně dokážou být mimořádně pevné a především odolné vůči vlivům počasí, takže tvoří zcela bezpečný vstup do vašeho domu. Někdy bývají také vyztuženy kovem, aby si udržely dokonalou tvarovou stálost.

5. Bonus na závěr

Chystáte se pořídit si plastová okna? Dobrá zpráva je, že vchodové dveře z plastu můžete s těmito okny dokonale sladit, ať už z ohledu designu nebo shodné stavební hloubky. Na detailech při stavbě dokonalého domu opravdu záleží!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h