Aby se ve vašem podniku lidé cítili jako doma

Aby se ve vašem podniku lidé cítili jako doma

Provozujete kavárnu, bar, hotel, nebo restauraci? Pak vám zřejmě jde o to, aby jste měli co největší návštěvnost. Věřte, že zákazníky vám přilákají jednak chutné pokrmy a nápoje, ale také příjemné zázemí.

Snem snad každého restauratéra, majitele baru i kavárny je samozřejmě stálá klientela. Zkrátka, aby se k němu lidé rádi vraceli. To je jeho nejlepší vizitka, nejvyšší ocenění za jeho kvalitní gastronomické služby. Získávat si ovšem musí i klientelu novou. Na webu www.dublino.cz poradíme, jak na to. 

Vžijte se do svého zákazníka

Znáte to asi z vlastní zkušenosti. V ulici plné kaváren a restaurací hledáte podnik, ve kterém byste strávili příjemnou hodinku. S žádným doposavad nemáte zkušenosti. Jaký si vyberete? Zřejmě nahlédnete do jídelního lístku, ale také kritickým okem zhodnotíte celkový prostor kavárny. Nakonec si vyberete prostor, jenž vás nejvíce osloví, či přímo chytne za srdce. 

Obraťte se na interiérového designéra

Pro majitele restaurace, který svůj podnik teprve zařizuje, může být docela těžké zhodnotit, jaké interiéry se zamlouvají co největšímu počtu lidí. Vždyť každému se líbí něco jiného. V odpovědi na tuto otázku tak můžeme zbrousit do světa psychologie i interierového designu. Zákazník už od vchodu do vaší kavárny či restaurace musí mít pocit, že mu v daném interiéru bude dobře.

kavárna-Boldizsár-Cukrászda-—-EGER

Jako doma

I interiéry restaurace, baru a kavárny by proto v první řadě měly být útulné. Lidé by se u vás měli cítit jako doma. A toho docílíte různými způsoby, ať již se jedná o správně zvolené barvy, materiály, textilie, osvětlení a samozřejmě pohodlným nábytkem. Nezdráhejte se obrátit na interiérového designera. Ten se orientuje v posledních designových trendech, které restauračním interiérům vládnou. Věřte, že s jeho pomocí váš podnik nabude zcela jiných rozměrů a při prvním pohledu vyvolá onen kýžený "wow" efekt. Ten je pro první zákazníky klíčový.

restaurace-Rita-Cavolo-—-PRAHA

Nepodceňujte roli nábytku

Asi vás nemusíme upozorňovat na to, že nábytek do restaurace (stejně jako nábytek do kavárny) musí být v první řadě pohodlný, ať již to platí na židle (barové i klasické) či na křesílka. Naprosto exkluzivní kavárenský nábytek (a nábytek do restaurací) je k sehnání například na e-shopu dublino.cz. Najdete na něm designově zajímavé ergonomické židle s polstrováním i bez, kavárenská křesílka, ušáky a pohovky, ale i pohovky rozkládací a exkluzivní křesla. Věřte, že objednáte-li si do svého podniku takové kousky, budete se po jejich doručení potýkat s jediným problémem. Místo do své restaurace si je budete chtít odvézt domů.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h