Balení a kompletace zboží-jedinečná služba

Balení a kompletace zboží-jedinečná služba

V současné době mnohé obchodní jednotky neřeší pouze skladování svých výrobků. Existuje velký rozsah služeb, jež se nabízejí jako součást celkového řešení, které mohou zlepšit výkonnost dodavatelského řetězce. 

A to od montážní přípravy, smluvního balení, úpravy dle požadavků, časového posunu, výběru dílů do souborů podle objednávky, sekvencování až po činnosti před maloobchodním prodejem ve všech průmyslových odvětvích. Využitím těchto služeb docílíte snížení nákladů, zásob a lépe přizpůsobíte nabídku poptávce.

Balení výrobků za využití moderních balících strojů

Jedničkou v tomto oboru je společnost Probal Kladno, která zajišťuje dopravu ze skladu zákazníka do svého manipulačního skladu a v dojednaných termínech zpět nebo přímo do obchodní sítě. K dispozici mají svůj obalový materiál včetně potištěných i nepotištěných kartonů, nechybí etikety v široké paletě barev a tvarů.  Máte zájem o dárkové balíčky či kompletaci kartonů nebo palet? I to je možné a za velice rozumnou cenu. Pokud balení výrobků svěříte výše jmenované společnosti, budete mít přehled - dosáhnete vysoké úrovně provozní dokonalosti. Navíc eliminováním času potřebného k přepravě do vaší balírny znamená, že můžete zkrátit realizační časy a snížit stav svých zásob.

Jedinečná služba – balení a kompletace zboží

Balení a kompletace zboží probíhá ručně nebo strojově. Pracují se všemi druhy obálek, kartonů, fólii a balicích a ochranných materiálů. Společnost ručí za kvalitní, precizní a rychlé skládání zásilek, kompletaci obálek nebo balíčků s možností přiložení i jiných reklamních nebo dárkových předmětů. Dle požadavku vám zajistí i kombinované balení či kompletaci nestandardních zásilek. Materiály balí do průhledné nebo neprůhledné fólie s možností výběru barvy a také s možností označením samolepícími adresními štítky.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h