Bílé obývací stěny-snadno zapadnou do interiéru

Bílé obývací stěny-snadno zapadnou do interiéru

Obývací místnosti jsou nejoblíbenější a nejpoužívanější pokoje v každé domácnosti, a proto věnujeme zařízení takového pokoje mimořádnou pozornost, abychom se zde cítili pohodlně. Dnešní životní styl se promítá i do zařízení bytů, kde upřednostňujeme moderní materiály, variabilitu a vzdušnost – bílé obývací stěny.  

Zajisté i vy toužíte po pěkném a moderním obývacím pokoji. Ano, přednost dáváme vzdušným a moderním interiérům, kde nesmí chybět obývací stěna. Při výběru nábytkové sestavy sledujeme praktickou a estetickou stránku. Každá obývací stěna musí ladit a svou mohutností nesmí přebíjet vše ostatní v místnosti.  

Přejít k výběru obývací stěny

Přímo bílé stěny zde


Máte-li zájem o moderní nábytek založený na nejnovějších trendech bydlení, tak naše doporučení je zřejmé – bílá obývací stěna, kdy se dá nábytek libovolně poskládat. Hluchá místa v pokoji lze dovybavit souvisejícími doplňky, které dodají interiéru jedinečnou atmosféru. Mohutným stěnám odzvonilo a my souhlasíme se rčením ´V jednoduchosti je síla´.
Stačí se podívat na první nabídku a je nám jasné, že vybrat vhodnou bytovou sestavu nebude tak snadné s ohledem na skutečnost, že se nejedná o sezonní zboží, ale trvalé. 

Proč jsou bílé obývací stěny trendy?


Bílá barva je nejen symbolem čistoty, jasnosti a nevinnosti, ale jedná se o chladivou barvu, která působí rozjasňujícím dojmem, zvětšuje prostor a napomáhá přemýšlení. Co víc! Bílá barva je letos hitem nejen v Česku, ale v celé Evropě nevyjímaje osobní automobily.
Bílá obývací stěna – pokud navštívíte veletrhy nábytku i v letošním roce, tak zjistíte, že stále jsou v kurzu přírodní materiály a zmíněná bílá barva, kdy dřevo a bílou doplňují syté odstíny. Ano, dřevěný nábytek neustále bojuje s nábytkem bílým. Bílá barva je již po mnoho let vážným konkurentem dřeva. Proč? Odpověď je velmi prostá, lze ho kombinovat s jakoukoliv barvou a materiálem.  

Přejít k výběru obývací stěny

Na obrázku je bílá obývací stěna Twix. Ta patří mezi cenově dostupné obývací stěny vyrobené z kvalitního bílého lamina. Výhodou je možnost nákupu po jednotlivých položkách a doprava zdarma.Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h