Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč

Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč

Toužíte po levném bydlení? Nechcete čekat léta na nový dům? 

Máme pro vás tip na skvělé bydlení - domy na klíč.  Za 3 až 6 měsíců bydlíte ve svém! Navíc společnost prezentující se na webu domy-drevostavby-na-klic.cz vám nabízí neuvěřitelnou slevu na luxusní podlahu, podlahové topení v koupelně a luxusní koupelnu Richter and Frenzl. Ušetříte 200 000 korun! A to už stojí za uváženou. Stejně jako služba nazvaná ´Dům za cenu nájmu´, kdy vám bude hypoteční úvěr nastaven tak, abyste za nový dům platili méně než za podnájem.

Dřevostavby na klíč – dlouhá životnost

Moderní dřevostavby na klíč představují novou generaci inteligentního bydlení. Jelikož dřevo je lokální a obnovitelný zdroj, stavby z něj jsou odpovědí na trend udržitelnosti. Tento materiál je také výborný izolant, takže se již nebudete děsit faktur za teplo, dále má dřevo vynikající akustické vlastnosti, dlouhou životnost, jedná se o zdravý přírodní materiál, který dýchá - přirozeně se vyrovnává se suchem a vlhkostí. Propojení s přírodou je trend dnešní doby, neboť dřevo navozuje pocit harmonie prostřednictvím své specifické vůně. Navíc je dřevo obnovitelný zdroj a jeho zpracování je třikrát ekologičtější, než výroba pálené cihly.

Nízkoenergetické domy na klíč – komfortní bydlení

Šťastné rodinné bydlení a finanční stabilita to jsou nízkoenergetické domy na klíč. Máte-li o nové bydlení zájem, tak zajisté uvítáte praxi a zkušenost stavby vedoucího, který se věnuje této činností více jak 35 let. Podílel se na stavbě osmi desítek rodinných domů a také pětihvězdičkového hotelu.  A jak již bylo zmíněno, součástí dodávky je luxusní koupelna, na kterou dostanete výraznou slevu. Máte na dosah domy bez kompromisů, zbytečných starostí a zdlouhavého zařizování!  Se zárukou na střešní systém 33 let, s desetiletou zárukou na konstrukční a nosný systém domu a pojištěnou záruku 5 let ALL INCLUSIVE.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h