České bezpečnostní dveře jsou na světové úrovni

České bezpečnostní dveře jsou na světové úrovni

Prvním krokem k zabezpečení domácnosti by měla být vždy koupě bezpečnostních dveří. Vždyť právě vchodové nebo vstupní dveře jsou tou první překážkou, která stojí před případným narušitelem vašeho soukromí. Nenechte ho projít lehce!

K perfektnímu zabezpečení vám dopomohou kvalitní české bezpečnostní dveře. Koupě dveří s jasným původem a certifikátem je vždy sázkou na jistotu. Neriskujte s vlastním bezpečím koupí anonymních dveří. Pokud si pořídíte certifikované bezpečnostní dveře, můžete si být jistí, že deklarovaná bezpečnostní třída skutečně splňuje to, co od ní očekáváte, nemusíte pochybovat o stupni uváděné protipožární ochrany i tepelné a zvukové izolace. To vše jsou důvody, proč si přeci bezpečnostní dveře pořizujete. Tak proč zbytečně hazardovat? Navíc v ohrožení není nic menšího než vaše soukromí, rodina a majetek. Renomovaná česká značka je navíc zárukou kvality a vysoké životnosti dveří.

 

 

 

 

 

 

V naší nabídce najdete bezpečnostní dveře NEXT a Bedex, jejichž kvalitou a špičkovým zpracováním si můžete být jistí.

Bezpečnostní dveře NEXT chrání každý čtvrtý byt v Praze

NEXT je českým výrobcem bezpečnostních dveří s tradicí od roku 1991. Její zakladatelé Ivan Pavlíček a Miloslav Kothera byli již v době založení firmy průkopníky ve výrobě vchodových bezpečnostních dveří. Neusnuli však na vavřínech a vsadili vše na vývoj a výrobu toho nejlepšího. I díky tomu má dnes téměř každý čtvrtý byt v Praze dveře NEXT. Vždyť se jich ročně prodá okolo 5.000 kusů.

 

 

 

Dvoukřídlé bezpečnostní dveře nabízí originální řešení vchodových dveří

Vyberte si u nás ze široké nabídky bezpečnostních dveří NEXT. Nabízíme vám vchodové dveře do domu i vstupní dveře do bytu, dveře jednokřídlé i dvoukřídlé. Že vás ani nenapadlo, že by bezpečnostní dveře mohly být dvoukřídlé? Mohou! A nejen to. Bezpečnostní dveře NEXT jsou jedinečným důkazem toho, že nic není nemožné. Takže vám můžeme nabídnout bezpečnostní dvoukřídlé dveře v prosklené variantě i repliky historických dveří, které osazené do speciální dvoudílné bezpečnostní zárubně díky masivní konstrukci splňují nejvyšší požadavky na zabezpečení (bezpečnostní třída 3), požární odolnost EI 30, EW 30, i tepelnou izolaci.

 

Bezpečnostní bezfalcové dveře vynikají mimořádným vzhledem

To, že bezpečnostní dveře nejsou pouze funkčním prvkem, dokládají bezpečnostní dveře NEXT SD 104, které jsou mimořádné pro své vlastnosti i pro svůj atraktivní design. To, co je dělá tolik výjimečnými, je skrytá bezpečnostní zárubeň. Bezfalcové dveře jsou populárním řešením pro interiéry, ale věděli jste, že mohou zdobit i váš vchod? Jedinečné bezfalcové řešení umožní bezpočet netradičních designových variant. Bezfalcové dveře a skrytá zárubeň splývají se zdí a tvoří tak perfektní celek. Estetickým i velmi bezpečným prvkem je skrytý pant integrovaný do skryté zárubně.

 

Dveře Bedex jsou vyráběny pouze z řádně certifikovaných komponentů a materiálů

Krom bezpečnostních dveří značky NEXT vám nabízíme i dveře další české značky – Bezpečnostní dveře Bedex. Cílem renomované značky Bedex je nabídnout každému zákazníkovi perfektní výrobek, který splní všechny požadavky na zabezpečení i uživatelský komfort. I proto jsou vyráběny pouze z řádně certifikovaných komponentů a materiálů.

 

Chloubou dveří Bedex je oblast zámku. Originální rozvorové zámky renomovaných prověřených výrobců jsou vyráběny a homologovány k tomu, aby spolehlivě ovládaly rozvorový systém. Vsaďte na osvědčenou kvalitu a dodejte ji punc luxusu atraktivní povrchovou úpravou. Krom povrchové fólie či dřevěného opláštění nabízíme i koženkové čalounění.

 

Bezpečnostní dveře ochrání vše, co je vám drahé. Vsaďte na osvědčené „bodyguardy“ v oblasti zabezpečení domácnosti a dejte šanci české kvalitě! Nezapomeňte na kvalitní bezpečnostní kování a cylindrické vložky, které jsou stejně důležité!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h