České ložnice

České ložnice zaznamenaly obrovský vývoj. Lidé se zajímají o zdravé spaní a jsou ochotni investovat do postele a matrací nemalé peníze.

Už dávno je pryč doba, kdy si postel mohli dovolit jen zámožní lidé, zatímco chudina spala někde v koutě na vycpaných slamácích nebo v dřevěné bedně vycpané senem. Nikoho nezajímali výrobky s ergonomickými vlastnostmi, jež se nám postarají o pohodlné a zdravé spaní. Navíc postel stojí v samostatné místnosti, nikoliv v obytné světnici. České ložnice zaznamenaly obrovský vývoj. Lidé se zajímají o zdravé spaní a jsou ochotni investovat do postele a matrací nemalé peníze.

 

Pro výběr konkrétní ložnice přejděte prosím do kategorie LOŽNICE

 

České ložnice - zrcadla

 

Na výrobu nábytku je nejvhodnější bukové a dubové dřevo, jinak vypadá smrk, třešeň, bříza nebo exotické dřevo. Důležitá je správná volba roštu a matrace, nechybí noční stolky, komody, skříně a velké zrcadlo.  Zajímáte-li se o bydlení ve stylu feng-shuej, tak se rozhodně umístění zrcadla v ložnici vyvarujte. Zrcadlo ani do české ložnice nepatří, neboť údajně nabuzuje k nevěře, a navíc se v jeho přítomnosti znásobují negativní energie. Pokud se ovšem bez zrcadla neobejdete, tak ho nedávejte tam, kde se v něm bude odrážet postel nebo naproti oknu. Ideální místo je naproti vstupním dveřím do ložnice.

 

České ložnice – největší chyby v oddechových pokojích  

 

Ložnici obýváme především v noci, dobrý důvod tento pokoj využít jako odkladiště svých věcí. A to je chyba číslo jedna. České ložnice se náhle promění v místo plné alergenů a prachu. Toho se musíme vyvarovat, pokud chceme chodit do práce v dobrém fyzickém i psychickém stavu. Z nedostatku prostoru se mnohdy ložnice změní na pracovnu, náhle se objeví u letiště psací stůl s počítačem, police s knihami a regály s papíry. Zavrhuje se! Volíme jen takový nábytek, který má vztah ke spánku. A tak můžeme s chybami v ložnicích pokračovat – těžké závěsy, spousta bytových doplňků, rušivé elektrospotřebiče, postel je orientována ke vstupním dveřím, těžké předměty zavěšené nad hlavami, pestré barvy stěn a nábytku.

 


Ušetřete čas a nervy s montáží vaší nové ložnice. Nabízím precizní montáže nábytku na území Prahy a okolí.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h