Chcete být více spokojení s dodavatelem energií? Nebojte se ho změnit

Chcete být více spokojení s dodavatelem energií? Nebojte se ho změnit

Změna dodavatele energií není nic komplikovaného, i když si to řada lidí myslí. Výměnou se totiž můžete dostat k příjemnějšímu a lidštějšímu poskytovateli, který se nebojí řádně ocenit své věrné zákazníky. V zásadě se stačí pouze odhodlat k výměně, najít si nového poskytovatele a pustit se do vyplňování potřebných papírů. Jak si poradit s výběrem i následným přehlášením? To se dozvíte v tomto článku.

Výběr nového dodavatele elektřiny a plynu

Při výběru nového dodavatele energií jistě narazíte na několik poskytovatelů, ze kterých si můžete vybírat (například: https://www.epet.cz/elektrina/ pro elektřinu a https://www.epet.cz/plyn/ pro dodavatele plynu). Záleží i na konkrétní lokalitě, protože někde je nabídka omezenější, kdežto ve velkých městech se to nabídkami jenom hemží. Při konkrétní volbě se orientujte nejenom podle nabízené ceny, ale i na základě klientského servisu a doplňujících nabídek. Klidně se poptejte i u známých, jakého dodavatele využívají a jak jsou s ním spokojení. Posloužit mohou i nejrůznější internetové recenze, kde najdete třeba i zkušenosti s řešením výpadků elektřiny či plynu.

Jednoduché přehlášení

I přesto, že to velké společnosti nevidí rády, přehlášení k menšímu poskytovateli nebývá nijak složité ani zdlouhavé. Dobrý poskytovatel elektřiny a plynu vám na základě podepsané nové smlouvy a plné moci dokáže bez problémů obstarat kompletní změnu dodavatele. Máte tedy minimum starostí a kromě samotné smlouvy se už dále nemusíte o nic starat.

Užívejte si nových výhod

Velcí poskytovatelé energií často berou své klienty pouze jako čísla a nijak neřeší jejich skutečné potřeby. U menších dodavatelů se tak často můžete setkat s lepším zákaznickým servisem pro splnění konkrétních požadavků s cílem maximální spokojenosti klienta. Na druhou stranu je dobré si dopředu zjistit, že daný poskytovatelem nabízí služby i pro připojení vaší domácnosti.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h