Chcete mít útulný obývák, víme jak na to!

Chcete mít útulný obývák, víme jak na to!

Který obývák je útulný a který ne, je jistě subjektivní záležitost. Pro většinu z nás útulnost v obýváku zařídí přírodní nadčasové barvy...

Moderní obývák by měl být místem, kde se každý člen rodiny a jakákoliv návštěva bude cíti naprosto příjemně. Podle psychologických výzkumů je evidentní, že výrazné barvy pohodě uživatele neprospívají. Chcete-li v obýváku výrazné barvy, počítejte s celkovou podrážděností..

Přejít do kategorie obývací pokoje

Vhodné barvy do obýváku

Chcete-li nadčasový obývák, který se neokouká a budete se tam cítit příjemně, zvolte přírodní barvy. Základem je neutrální šedá, dále bílá, béžová, hnědá. Obývák si můžete zpestřit světlounce zelenou nebo modrou - s těmito barvami ale s mírou a jemně - spíše pro nějaké doplňky, než třeba nábytková dvířka obývací stěny.

Přejít do kategorie obývací stěny

Na úvodním obrázku je obývací stěna ELEMENT. Je to moderní obývací stěna italské produkce, která vyniká vysokou kvalitou zpracování a barevným designem. Je to příklad obývákové stěny, která zapadá do konceptu útulného obýváku. Stěna je vyrobena z lakované MDF o síle 16 mm. Závěsné skříňky Element-C a Element-A jsou variabilní - otevírání dvířek nalevo nebo napravo se určuje zavěšením skříňky. Stěna je dodávána ve vyobrazeném dezénu pískový lak/ bílý lak/ šedo-hnědý lak (vše ve vysokém lesku).

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h