Choďte si domů odpočinout. Pořiďte si vlastní vířivku

Choďte si domů odpočinout. Pořiďte si vlastní vířivku

Váš dům pro Vás nemusí znamenat pouze opravy, úklid, vaření nebo práci na zahradě. Domů bychom si měli chodit zejména odpočinout. A s tím Vám dokonale pomůže vlastní vířivka. Že nemáte na vlastní vířivku dostatek místa? Malé varianty vířivých van se vejdou i na malou terasu nebo zahrádku.

Proč si neužít krásy vlastní zahrady nebo terasy z vlastní vířivky, ideálně s doprovodem příjemné relaxační hudby a jemného osvětlení? Tvrzení, že každý člověk má pouze jedno zdraví, jste už jistě slyšeli mnohokrát. Všichni víme, že pečovat o naše fyzické i psychické zdraví, se zkrátka vyplatí. A s vlastní vířivkou to jde samo.

Již lidé ve Starověkém Římě využívali léčivých účinků horkých koupelí. Lázně zde nesloužily pouze k odpočinku a relaxaci, ale byly dokonce součástí tehdejšího životního stylu a společenskou událostí. A kouzlo horkých koupelí lidé oceňují dodnes.

Vířivky Canadian Spa International®

Velmi kvalitní vířivky jsou modely značky Canadian Spa International®. Jedná se o vířivé vany kanadského původu vyráběné v Torontu. Pořídit si můžete tyto vířivky v Praze, v Ostravě nebo v Mladé Boleslavi v prodejnách společnosti SPA Studio s. r. o.

Mezi modely vířivých van značky Canadian Spa International® najdete menší vířivky určené 2 osobám, ale i větší vířivky pro 6 a více osob, které mohou sloužit i jako malý zahradní bazén. Vířivky Canadian Spa International® jsou vybaveny špičkovými technologiemi, jejich obsluha je jednoduchá a jsou oblíbené pro svou nízkou energetickou náročnost.

Přijďte se podívat na svou budoucí vířivku v Praze, v Ostravě nebo v Mladé Boleslavi. Navštivte jeden ze showroomů společnosti, kde Vám odborný personál ochotně poradí s výběrem ideální vířivky, která bude vyhovovat přímo Vašim potřebám.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h