Chraňte své soukromí! Kovové garnýže a rolety do oken.

Chraňte své soukromí! Kovové garnýže a rolety do oken.

Našemu obývacímu pokoji bude slušet vše, co je estetické a volené se smyslem pro detail. Okna slouží jako zábrana bytu mezi interiérem a exteriérem. 

Jedná se o velmi důležitý stavební prvek, který nás chrání před vnějším světem. Okny větráme a vpouštíme dovnitř sluneční světlo, poskytují nám tolik potřebné soukromí. Je proto záhodno se věnovat i okenním dekoracím, hrají zde hlavní úlohu rolety do oken a garnýže. Tyto okenní dekorace mimo estetické funkce mají i tepelně-izolační funkci, tlumí zvuky a brání hluku zvenčí. Některé moderní materiály dokonce pohlcují pachy, příkladně od cigaretového kouře. 

Různé typy - rolety do oken

Pamatujete si ještě na ty příšerně nevzhledné a nespolehlivé rolety z dřívějších dob?  Dnešní rolety do oken se vyrábějí ze syntetického a textilního plátna, k navíjení slouží řetízkový mechanismus, pružinové rolety se ovládají nepříliš oblíbenými vodícími lanky nebo pomocí provázků. Preferujete romantický nebo starožitný styl? Do těchto stylů vám skvěle zapadnou rakouské rolety s bohatým řasením nebo římské rolety, které se svým vzhledem podobají, ale jsou konstrukčně jednodušší. Do moderních bytů volíme motorové rolety, které lze pohodlně ovládat dálkovým ovládačem. Rolety se dají připevnit na všechny typy oken – klasické, čtvercové, kruhové nebo na stropní a střešní.  

Kovové garnýže – záruka vysoké kvality

Máte o kovové garnýže zájem? Mnoho garnýží prodávaných na internetu nejsou kvalitní, a proto raději dejte přednost prodejcům, kteří se na prodej rolet a garnýž specializují. Garnýže vybíráme podle typu závěsné dekorace. Na výrobu kovové garnýže se používá hliník, mosaz a nerez. Samozřejmě se tyto kovy speciálně upravují, nejsou pro nás neznámé pojmy jako kartáčový nikl, mosaz antik nebo satin a další. Kovové garnýže působí nenápadným dojmem a ohromě se hodí do chodeb nebo moderních domácností, kde v interiéru dominují kovové prvky. 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h