Chtějte zahradní nábytek z umělého ratanu - je lehký a bezúdržbový!

Chtějte zahradní nábytek z umělého ratanu - je lehký a bezúdržbový!

Postavili jste dům a zasadili strom do své zahrady? Tak už zbývá jen objednat pohodlný a stylový zahradní nábytek.

U prvního kroku při volbě nábytku do zahrady je dobré si promyslet, zda ho budeme potřebovat pro odpočinek a relax nebo pro delší posezení s rodinou a přáteli při různých oslavách a sešlostech. Dalším krokem je volba materiálu. Dřevěný nábytek sice skvěle zapadá do přírodního prostředí, ale je těžký, nesmí zmoknout a vyžaduje náročnější údržbu.  Velké oblibě se těší lehký ratanový zahradní nábytek, který se vyrábí ze syntetických vláken a je v podstatě nezničitelný.

Komfortní nábytek z umělého ratanu

Nábytek z umělého ratanu  oproti jiným materiálům bezkonkurenčně odolává nepříznivým vlivům počasí. UV záření, silný déšť, těžký sníh ani mráz neohrozí kvalitu ratanu. Ratanový zahradní nábytek neláká škůdce, nepodléhá plísni a svým vzhledem úžasně kopíruje přírodní ratan, od kterého je k nerozeznání. Polyethylenová vlákna – záruka trvanlivost a odolnosti.  Pokročilá technologie garantuje nejen měkkost a pružnost, ale také stálobarevnost. Pružná vlákna se ručně vyplétají do různých efektních vzorů, vlastníte originální kus nábytku.

Ratanový zahradní nábytek je trendy a cool

Ratanový zahradní nábytek může krášlit vaší zahradu po celou zimu, stačí ho přikrýt nepromokavou plachtou. Umělý ratan je lehký a nábytek z něho vyrobený se dá snadno přesouvat z jednoho místa na druhé, navíc je pevný a netoxický – jedná se o recyklovatelný materiál. Nábytek z umělého ratanu je sice o něco dražší, ale vydrží o mnoho déle a je téměř bezúdržbový. Ratanový nábytek nemusí zdobit pouze vaší zahradu, ale také interiér. Pěkně se vyjímá v různých halách nebo altánech. Velkou výhodou je rozmanitost a velké množství barev a tvarů, to vše je propojeno s přirozeností a originalitou.

 
 

  

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h