Chystáte zahradní párty? Tohle vám nesmí chybět!

Chystáte zahradní párty? Tohle vám nesmí chybět!

Také už se nemůžete dočkat, až s vašimi přáteli uspořádáte na zahradě letní párty, plnou zábavy, slunce, dobrého pití i grilovaných dobrot? Jestliže budete právě vy v roli hostitelů, doporučíme vám dnes pár tipů na to, co určitě nezapomenout, aby byla letní zahradní párty nezapomenutelná!

Grilované dobroty

Máte rádi klobásky, domácí hamburgery, nakládaný sýr, zeleninové špízy nebo další dobroty, které se dozlatova opékají na grilu? Připravte si veškeré suroviny již den před plánovanou akcí. Pokud maso či sýry naložíte přes noc, mohou se veškeré chutě lépe spojit a chuťový zážitek pak bude maximální. Vyzkoušet můžete i exotické novinky na grilu, který mi jsou například grilovaný ananas se zmrzlinou, krevety a další plody moře nebo zeleninové burgery. Receptů existuje nekonečné množství, nebojte se inspirovat!

Péče o gril

Nejen o suroviny, ale i o správně rozpálený gril je třeba se postarat. Pokud byste grilovali na nízké, nebo naopak příliš vysoké teplotě, všechny vaše dobroty by se buďto připálily, nebo by nebyly dostatečně propečené. Jestliže jste majiteli elektrického nebo plynového grilu, odpadá vám řešení správné teploty, jelikož ji lze na grilu jednoduše nastavit na termostatu. Pokud ale grilujete na pevném palivu, je nutné vychytat ten správný okamžik. Nejprve se zamyslete nad tím, zda chcete pro grilování zvolit uhlí, nebo dřevěné brikety. Uhlí musí být správně rozžhaveno, abyste na něm mohli kvalitně grilovat. Jeho nevýhodou je velké množství popela, kvůli kterému jsou u uhlí snížené schopnosti hořet rovnoměrně. Pokud si vyberete ke grilování dřevěné brikety, volte takové, které jsou všechny stejně velké a mají stejný tvar. Využít můžete například brikety do krbu, které používáte v interiérovém krbu. Díky stejnému tvaru se mezi brikety může dobře dostat vzduch, který zajistí rovnoměrné hoření.

Správně vychlazené pití

Nic neosvěží v létě víc, než vaše oblíbené pití v té správné teplotě. Na zahradní párty vám proto doporučujeme pořídit si přenosnou chladničku, která bude udržovat nápoje studené. Do ní stačí uložit mrazící náplně a můžete si být jisti, že vás váš oblíbený drink vždy osvěží. Do přenosných chladniček můžete uschovat i maso, které se ještě nedostalo na gril. Skvělou volbou pro osvěžení jsou i skleněné barely o objemu několika litrů, do kterých můžete nalít vodu, přidat plátky pomerančů a citronů, mátu, hodně ledu a letní pití je na světě!

Jaké nezbytnosti nesmí chybět na letní grilovačce vám?

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h