Dětská hřiště jako originální a bezpečný dárek

Dětská hřiště jako originální a bezpečný dárek

Sháníte originální a bezpečný dárek pro své ratolesti? Toužíte po tom, aby vaše dítě mělo hodně pohybu a nesedělo jen doma u televize a počítače? 

Naštěstí je pryč doba, kdy byly dětská hřiště pouze v centrech sídlišť. Dnes se dětská hřiště přesouvají do samostatných bytových částí a soukromé zahrady. Multifunkční hřiště poskytují jedinečnou formu zábavy pro malé i starší děti.  Děti milují pohyb, a pokud mohou při své hře šplhat, klouzat se a houpat jsou nadšené.  Kde jinde vaší andílci rozvinou na plno svou fantazii, smysl pro hru a zdokonalí pohybové dovednosti než na dětském hřišti. 

Moderní dětská hřiště  - všechny konstrukční prvky jsou přezkoušeny 

Při výběru dětského hřiště je kvalita materiálů jeden z nejdůležitějších parametrů. Herní sestavy obsahují různé bezpečnostní prvky jako například různé úchyty, protiskluzovou povrchovou úpravu prvků, ukotvovací systém, ochranu před nárazem - bezpečnostní podložky. Trh nabízí spoustu těchto produktů, a pokud toužíte po bezpečném dětském hřišti, nekupujte nikdy výrobky bez příslušných certifikátů. Moderní hřiště poskytuje možnosti na plné procvičení svalů, zejména s vlastní vahou na čerstvém vzduchu. Můžete si vybrat několik cvičebních nářadí, nebo celou sestavu.  Základem je sladit potřeby hry i cvičení a nikdy nepodcenit bezpečnost. Tak bude dětské hřiště skutečným přínosem.

Vyberte dětské hřiště od českého výrobce.

Dřevo - základ stavby každého dětského hřiště

Dětská hřiště obsahují montážní sadu, kde v pěkné barevné krabici máte všechny kompletační komponenty, spojovací materiál a bezpečnostní krytky, které potřebujete na montáž, nechybí montážní návod.  Základem stavby každého dětského hřiště jsou dřevěné prvky.  Nesmíme proto zapomenout na to, že hřiště je v exteriéru, a proto je nutné aplikovat vhodnou povrchovou úpravu. Přichází na řadu skluzavka -  vhodný a žádoucí doplněk každé sestavy dětského hřiště včetně příslušenství, které rozšiřuje hrací sestavy a dělá je ještě zábavnější. Mezi nejoblíbenější patří tato sestava.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h