Dětské dřevěné domečky české výroby

Dětské dřevěné domečky české výroby

Kupte dítěti zahradní domeček a sledujte jeho nadšení!

Mít vlastní zahradní domek je snem mnoha chlapců a také dívek, které si zde budou hrát na maminky a starat se o své panenky jako o své děti. Vy sami budete mít ohromnou radost z toho, jak vaše dítě shání koberec, touží věšet do oken záclonky, dokonce má snahu i po sobě uklízet. Ten svatý klid! Konečně vás nikdo neobtěžuje řečmi, že se nudí a nemá, co dělat. Menší děti pro změnu na dlouhou chvíli zabaví skluzavky či houpačky. Skluzavku lze připevnit i k patrové posteli nebo zkompletovat se zahradním domkem.

Vysoká kvalita – zahradní domky Herold

Volba je na vás, zda upřednostníte zahradní domky Herold nebo malý plastový domeček, který děti bude těšit maximálně tři roky, a pak z něho vyrostou. Zahradní domek je vyrobený z kvalitního dřeva, a nejen že vyplní dětem čas o prázdninách, ale navíc vám poslouží, i když budou děti dospělé a opustí rodné hnízdo.  Co věcí se do něho vejde, přibude do vaší zahrady další efektní a funkční prvek. Dřevěné zahradní domky od Herolda jsou vyrobeny pouze z ekologicky šetrných a bezpečných materiálů, dřevo je velmi teplá, měkká a ušlechtilá hmota. Při výstavbě vyžaduje minimální náklady a úsilí. Navíc je veškeré dřevo řezané a hoblované, aby si děti nezadrhly třísku. 

Zahradní domky - jedinečná slevová akce!

Proč draze, když to jde i levně? Nezdráhejte se využít příležitost, kdy zahradní domky jsou nyní v akci. Oceníte nejen skvělou cenu, ale i kvalitní výrobek, který vám bude sloužit mnoho let. A je jedno jestli si objednáte zahradní domky pro vlastní potřebu nebo dětské domečky.  Všechny dřevěné domky jsou navrženy a konstruovány takovým způsobem, že nemají žádné ostré hrany a vás nemusí trápit obava z toho, že si pádem na ostrý roh ublíží.  Velký výběr zahradních domků naleznete na stránkách internetového obchodu domky-herold.cz. Zázemí kamenné prodejny v Kutné Hoře, kde se nalézá i showroom.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h