Dětské patrové postele šetří místo a jsou trendy

Dětské patrové postele šetří místo a jsou trendy

Dětský pokoj je útočištěm, kam si děti chodí hrát, odpočívat a také pracovat a plnit své úkoly do školy. Proto je třeba, aby měly prostor vhodným způsobem zařízený. To znamená mít nejen praktický psací stůl a pohodlnou židli, ale také dostatek úložného prostoru a kvalitní postel. Jenže v některých případech je místnost pro dětské dovádění nedostatečně velká a je potřeba šetřit každým místem při jejím zařizování dětským nábytkem.

Funkční zóny v dětském pokoji

Dětský pokoj nabízí dětem zázemí pro relaxaci, hru či studium. Tomu má samozřejmě odpovídat také zařízení pokoje, které by mělo být rozděleno na jednotlivé funkční zóny obsahující odpovídající dětský nábytek. Herní zónu reprezentuje dostatek prostoru s příjemným kobercem, studijní zóna je dána praktickým psacím stolem a kvalitním osvětlením a zónu pro relaxaci představuje pohodlná dětská postel. Skloubit všechno dohromady je někdy docela náročné, zvláště pak, když jste omezeni prostorem a počtem vlastních dětí. Naštěstí trh s dětským nábytkem disponuje širokou nabídkou, z níž si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Dáváte přednost nábytku z masivu? Není problém takový dětem pořídit. Jestliže jste limitováni finančními prostředky, které máte k dispozici, určitě spíše vyberete nábytek z levnějšího lamina, jenž si však v ničem nezadá s přírodním dřevem.

Čemu dát při výběru postele pro děti přednost?

Dětské postele jsou v pokoji nepostradatelné. Možná více oželíte jednu skříň navíc, ale bez postele pro děti se prostě neobejdete. Tíží-li vás nedostatek místa, přichází ten správný čas na dětské patrové postele, které umějí využít každičký prostor. I z tohoto důvodu patrové postele zažívají nebývalý boom a zájem o ně ze strany rodičů neustále roste. Tomu také odpovídá nabídka jednotlivých výrobců, již se předhánějí v designech, barvách i materiálovém složení. Nápaditost designérů je veliká a každý si s prostorem poradil dle vlastní tvůrčí invence. Výsledkem jsou různé zajímavé vychytávky, které šetří prostor a nabízejí zajímavá řešení ke spaní, hraní i práci.

Je pochopitelné, že u dětských postelí se dbá na zvýšenou bezpečnost. Děti jsou hravé, skotačí a rozhodně není pro ně vhodný nábytek s ostrými hranami, o něž by se mohly případně i zranit. Při výběru dětské postele proto dejte přednost takové, která má hrany oblé bez zbytečných rohů. Svou důležitou roli hrají samozřejmě i použité materiály, jež by v první řadě měly být hlavně kvalitní. To znamená, že mají zvýšenou odolnost vůči mechanickému působení a oděru.

Například patrová postel MOBI MO20 nabízí současně místo ke spaní, pod postelí je dostatek prostoru pro pracovní stůl, poličky i malou skříň. Můžete ji pořídit nejen menšímu dítěti, ale její moderní design v atraktivní modré nebo žluté barvě ocení i teenageři. Sestava se skládá celkem z 18 prvků, díky čemuž ji lze v pokoji sestavit podle vlastní představy.

Feng shui a patrové postele

Zajímáte se o proudění energie a chcete v tomto duchu zařídit i dětský pokoj? Pak už určitě máte nastudované informace o feng shui i v souvislosti s patrovými postelemi. To například nedoporučuje vybírat patrovou postel, která by měla pod postelí umístěný pracovní stůl. Naštěstí je nabídka na trhu dostatečně veliká, takže máte z čeho vybírat. Ideální z hlediska feng shui se zdá patrová postel GUMI G15. Má psací stůl vysunovací na kolečkách s brzdou. Žebřík lze namontovat z pravé i z levé strany. Patrová postel je vyrobená z laminované dřevotřísky s hranami zakončenými ABS lištou. Jedná se o praktický materiál, který se velmi dobře udržuje, je odolný vůči krátkodobému působení vody, teploty i chemikáliím. Na jeho vyčištění stačí použít mírně navlhčený měkký hadřík.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h