Dětské zahradní hřiště: Co vše by mělo být jeho součástí

Dětské zahradní hřiště: Co vše by mělo být jeho součástí

Zahrada je prostorem, který prostě Češi milují, a většina z nás se již těší, až zde bude trávit svůj volný čas. Už dávno ovšem neplatí, že by bylo nutné se tady doslova sedřít a v podstatě jenom pěstovat ovoce či zeleninu.

Opak je pravdou. V prostoru zahradního posezení si můžete dokonale odpočinout. Stejně tak je nezbytné myslet i na děti, jež tu mohou mít doslova ráj v podobě stylového hřiště se spoustou atrakcí. Jaké komponenty by měl takový dětský koutek pojímat?

Moderní zahradní domek

Jakýmsi srdcem celého dětského kouta musí být stylový dětský domeček. Právě tady si naše ratolesti mohou něco uvařit v dětské kuchyňce, anebo se tu jenom tak schovají před všudypřítomným sluníčkem. V každém případě jim hezký dřevěný domeček poskytne azyl, o němž se jim ani nesnilo. Je-li navíc elegantně propojen třeba se skluzavkou, pak ani jeho opuštění nemusí být v žádném případě nijak nudné. Zapomenout ale nelze ani na mnohé ostatní atrakce.

A co pískoviště či lanový program?

Jenom pobyt v dětském domku by děti určitě dlouhodobě nebavil. I proto je dobré hledat celá dětská hřiště s certifikátem, jež obsahují i mnohé jiné atrakce. Hodně oblíbená jsou především pískoviště. Bábovky se staly synonymem pro krásně prožité dětství i u mnohých z nás dospělých. Dětské hřiště by mělo mimo jiné obsahovat i houpačky, lezecké stěny a provazový program.

Jak vybrat to správné dětské hřiště?

Podle čeho zahradní domky, skluzavky, houpačky a kompletně celé koutky vybírat? Tak především podle certifikace zaručující kvalitu a bezpečnost. Dále je třeba vybírat podle rozmanitosti atrakcí, barevných variací a dalších kritérií. Důležitou roli hraje logicky i cena. Chcete-li skloubit všechny tyto aspekty, podívejte se na www.skluzavky.cz a určitě si vyberete. Dětských hřišt a jejich jednotlivých součástí je zde spousta.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h