Do práce hlavně pohodlně a příjemně

Do práce hlavně pohodlně a příjemně

Mnoho z Vás, milí pánové, předurčuje Vaše formální pracovní prostředí k tomu, oblékat se podle etikety. Tu byste měli dodržet nejen v kanceláři, ale při samotném příchodu do práce.

Není dobré kombinovat stylový oblek s obyčejnou bundou. Je nutné myslet i na svrchní část oděvu a pořídit si do své skříně pánské kabáty. Ty patří mezi vysoce elegantní a seriózní části oděvu. Podtrhují Váš bezchybný a důvěryhodný vzhled. Velice žádané jsou pánské zimní kabáty. Jsou šity z hřejivých převážně vlněných látek, jedná se především o ovčí vlnu. Podle druhu ovce se určuje kvalita výsledné látky a s tím úzce souvisí i atributy daného kabátu.

 

V tomto ohledu si jeden z nejvyšších standardů drží druh Merino. Je to velmi jemná vlna, silně zkadeřená, měkoučká a málo lesklá. Kabát z takovéto vlny bude při správném zacházení vykazovat dlouhou životnost. Bude zachovávat svůj tvar, bude Vás spolehlivě chránit před lednovým větrem a štiplavým mrazem, bude heboučký a příjemně nositelný. Kromě zimních svršků je dobré oděvní repertoár rozšířit o pánské jarní kabáty a pánské podzimní kabáty, na jejichž šití se používají bavlněné látky, které jsou lehčí, prodyšné a zaručují, že Vám v nich nebude zbytečné horko, ale ani zima. Jak už jsme se zmínili, kvalitní kabáty vynikají mimo jiné i svou dlouhou životností, nicméně i Vy sami tomu musíte býti nápomocni. Aby si vaše svrchníky zachovaly své jedinečné vlastnosti, je nutné striktně dodržovat etikety při čištění a praní. Zejména zimní kabáty je dobré nechat vyčistit přímo v čistírně. Bavlněné pak můžete prát i doma, ovšem při dodržení všech postupů, jež jsou vyznačené na daném štítku.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h