Dodejte vaší zahradě dostatek vláhy efektivně a bez práce

Dodejte vaší zahradě dostatek vláhy efektivně a bez práce

Jako vlastník zahrady jistě každoročně v teplém letním období řešíte nedostatek dešťových srážek. Ten vám brání nejen ve výhře v soutěži o nejlepšího zahradníka sezóny, nýbrž způsobuje i nepěkný vzhled vašeho trávníku. Závlahové systémy jsou pro vás východiskem z problému.

 

Automatické zavlažování není žádná věda

Zapomeňte jednou pro vždy na každodenní nekonečné nabírání vody do konve a zalévání záhonů, trávníků i keřů ručně. Odpusťte si stále dokola rozmotávat a znovu namotávat hadici. Šetřete si čas i síly na příjemnější věci. A přestaňte už konečně prosit souseda o zalití zahrádky pokaždé, když jedete na pár dnů pryč. Konec konců nevlastníte zahradu jen proto, abyste na ní den co den dřeli a obtěžovali sousedy. Automatické zavlažování je vaší spásou. O co jde? Automatické zavlažování funguje velice jednoduše prostřednictvím centrální ovládací jednotky, na které nastavíte, kdy se má zavlažování spustit, v jakém množství a kam přesně. To, že se zapne na váš „povel“, už víte. A kdy se vypne? Přesně v okamžiku, kdy do dešťového čidla, jež je součástí systému, naprší určité množství vody. Samotný postřikovač vám na trávníku nijak nepřekáží, protože se zakopává do země a vysune se jen, když je zrovna aktivní. Tak jednoduché je zavlažování trávníku, potažmo celé zahrady.

Na záhony platí kapková závlaha

Kapénková závlaha je typem automatického zavlažování. A představte si, že jej lze použít i na podzemní zavlažování. Principem kapkové závlahy je kapkovací potrubí. To je opatřeno otvory, kterými protéká voda. Zní to triviálně, co říkáte? Nechceme vás nijak unavovat informacemi o tom, že je každá dírka opatřena mechanismem, jenž zajistí, aby voda vytékala rovnoměrně, a tím zajistila adekvátní závlahu. Pro vás je důležitá skutečnost, že vám tento systém zavlaží venkovní záhony, skleníky i živý plot a keře.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h