Design ložnice a dokonalé designové ložnice na

Dokonalé designové ložnice

Každá ložnice by měla být především funkční, ergonomická a mít příjemný design.

Dokonalé designové ložnice

 

Ložnice nekupujeme na jednu sezónu, a proto bychom měli výběru nábytku do klidové zóny věnovat mimořádnou pozornost.  V popředí zájmu jsou italské designové ložnice a ložnice z ratanu, které působí tak křehce a přesto se jedná o pevný materiál. Češi se začínají ve větší míře zajímat o ložnice v japonském stylu. Nelze se divit, neboť japonské interiéry vynikají jednoduchostí a velkou vzdušností.

 

Pro výběr konkrétní ložnice prosím přejděte do kategorie: LOŽNICE

 

Moderní design – ložnice jako opojný nápoj

 

V prvním případě sledujeme funkčnost ložnice, ergonomické hledisko a posléze design. Bytové doplňky můžeme volit podle módních trendů, neboť jsou cenově dostupnější, než třeba zpracování potahových látek. Co si konkrétně máme představit pod výrazem designové ložnice? Design je krása snoubená s účelnosti a komfortem. 

Dnes se prosazuje zdravý životní styl a preferují přírodní materiály, což je přirozená reakce s ohledem na špatné životní prostředí. Lidé touží v této hektické době, aspoň po útulné místnosti, kde mohou v klidu bez rušivých elementů relaxovat a odpočívat. Ložnice by měla působit jako opojný nápoj – dokonale uvolnit celé tělo.

 

Romantické designové ložnice

 

Stále za nejdůležitější pokoj v bytě pokládáme ložnici. Lidé si oblíbili romantické designové ložnice, neboť barvy, design a bytové doplňky v tomto stylu navazují příjemnou a pohodovou atmosféru. Moderní doba nám i prostřednictvím internetu nabízí obrovské množství ekologicky šetrných výrobků, které nám mohou zkvalitnit spaní. V tomto případě upřednostňujeme samozřejmě nábytek ze dřeva ošetřený ekologickými laky. Postele z masívu například můžeme doplnit matracemi na bázi přírodní pěny, kde je původní surovina získaná z ropy nahrazena přírodními oleji – skočec, slunečnice, soya a další. Navíc tyto materiály mají výborné ortopedické vlastnosti a pozitivně ovlivňují i Vaši náladu.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h