Domácí meteostanice a průmyslové vybavení od Vzdušín.cz

Domácí meteostanice a průmyslové vybavení od Vzdušín.cz

Mnoho lidí se zajímá o počasí. K tomu, aby měli ale kvalitnější informace, je třeba určitý přístroj,

 v tomto případě domácí meteostanice. Meteorologická stanice je určena k předpovědi počasí pro danou lokalitu, kde je právě umístěna. Tím je tedy docíleno toho, že vyhodnocování meteorologických jevů je přesnější, než obecná předpověď z televize, která je založena jen na větších oblastech (krajích).  Zobrazení prognózy počasí je řešeno pomocí grafických ikon a údajů. Jde například o ikony sluníčka (slunečné počasí), nebo mraku s deštěm apod. Kvalita se samozřejmě odvíjí od toho, kolik daná domácí meteostanice obsahuje funkcí. Platí zde přímá úměra, že čím více funkcí, tím dražší přístroj samozřejmě je. Meteostanice od Vzdušín.cz se sadou Weatherhub je modulovatelná, takže je možné moduly dále dokoupit. Jaké jsou ale hlavní výhody systému Weatherhub? Jde o bezdrátové ovládání řízené pomocí mobilní aplikace, je plně modulovatelné, snadno ovladatelné a také je cenově velmi příznivé.

Internetový obchod Vzdušín nenabízí ale pouze meteostanice, zabývá se i prodejem, servisem a půjčovnou průmyslového vybavení pro domácnosti a firmy, a to konkrétně odvlhčovači vzduchu, zvlhčovači vzduchu, které pomáhají předcházet vysoušení sliznice dýchacích cest.  Dále se prezentuje tepelnými čerpadly nebo přímotopy/topením.

Vzdušín nabízí 1% slevu z objednávky, pokud zaplatíte objednávku převodem na účet, což se ale vztahuje pro objednávky s 21% DPH sazbou. Pro objednávky nad 3000 Kč je připravena doprava zdarma. Firma je k dispozici i pro případné přednákupní informace nebo další dotazy. Proto stačí využít některý z kontaktů na internetových stránkách. Neváhejte tedy a zbavte se problémů s plísněmi, zimou, nebo špatným vzduchem jednou pro vždy.

 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h