Dopřejte svému domovu osobitý styl

Dopřejte svému domovu osobitý styl

Disponujete důmyslně propracovaným interiérem bytu nebo domu. Případně je vaší chloubou architektem vytvořená dokonalá zahrada. I sebehezčí prostor však může působit neútulně, když mu nevtisknete kus své osobnosti.

Decentně a vkusně

Éra vyšívaných deček, vystaveného porcelánu a desítek slonů se zdviženým chobotem je dávno pryč. Své obydlí můžete doladit s mírou a vkusem. Netřeba každý víkend trávit oprašováním titěrných předmětů z polic v obývacím pokoji. Dekorace vám totiž nemají přidělávat práci. Jejich účelem není ani zcela pohltit prostor. Pokud zvolíte originální doplňky z příjemného materiálu, nemusíte jich mít mnoho, a přesto vám prokážou službu.

Keramická dekorace

Keramické materiály mají svou hlubokou historii a stále patří k velmi oblíbeným při tvorbě různých užitkových i dekorativních předmětů. Ve svých představách se nemusíte omezovat jen na zdobné talíře a hrnky. Keramika se uplatňuje například v sochařství. Obrovskou výhodou je skutečnost, že keramické doplňky můžete s klidem umístit do venkovních prostor. Ozdobit vám mohou kuchyni i balkon.

Nenáročné zvířátko

Co takhle pořídit si domácího mazlíčka? Třeba kočku. Takovou, která vám svými drápky nepoškodí záclony. Zamilujte se do keramické kočky. Doplněk v podobě černé kočky je elegantní variantou do bytů, do zahrad. Skvěle se vyjímá na schodištích, ale i na terasách. Ideální volbou je pak sladit venkovní a vnitřní prostory. Zvolte různé velikosti černých keramických koček do haly a před vchodové dveře. Budete styloví.

Dárek do nového bytu

Jste přáteli pozváni do jejich nového hnízdečka a chcete se vytáhnout skvělým dárkem? Nejlépe nějakou zajímavou dekorací? Těžký úkol, pokud nevíte, jak jejich bydlení vypadá. Když ale přátelům věnujete keramickou kočku, určitě se vám nedostane rozpačitého poděkování. Černá kráska se totiž hodí jak k přírodním materiálům, tak k modernímu designu. Pro svou univerzálnost najde umístění v panelákovém bytě i ve venkovském stavení.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h