Dražby nemovitostí exekutorský úřad

Dražby nemovitostí exekutorský úřad

Nač kupovat drahou nemovitost přes hypoteční úvěr, případně přes stavební spoření, když to jde i jinak

 - dražby nemovitostí. V dražbě můžete nejednou získat nemovitost za lepší cenu, než je jeho skutečná cena na trhu. Platí to zejména v regionech, protože v Ostravě se ceny dosažené v dražbě občas vyrovnávají běžným cenám bytů či rodinných domů.  Ne vždy je dražba úspěšná. O dražené nemovitosti nemusí být zájem. Proto se dražby mohou opakovat i vícekrát, jejich počet není ničím omezen.  Při nucené dražbě navrhuje snížení ceny exekutor soudu, pokud se věc neprodá ani opakovaně. Ten buď dražbu v původní výši potvrdí, nebo cenu sníží.

Dražby nemovitostí! Kolik ušetříte koupí dražené nemovitosti

Pokud chcete získat nemovitost v dražbě, můžete ji získat za docela dobrou cenu. Obecně se dá říci, že v dražbě je možné získat nemovitost za lepší cenu, než je její skutečná cena na trhu, ale to platí spíše v méně lukrativních oblastech Česka, kde člověk ušetří i 25-40% z ceny na realitním trhu. V Ostravě se ceny dosažené v dražbě někdy vyrovnají běžným cenám nemovitostí, ale také se dá u některých nemovitostí v určitých lokalitách ušetřit od 10 do 20% z ceny.

Jak postupovat – dražba nemovitosti

Vyberete si nemovitost v katalogu nabízených nemovitostí na portálu exekuce-ova.cz.  Doporučujeme získat o nemovitosti v dražbě co nejvíce informací. Je vhodné se podrobně seznámit s pravidly a stanovit si částku, po kterou jste ochotni jít.  Mějte na paměti, že vydražená cena nemovitosti je splatná ve stanovené lhůtě, a taktéž nezapomeňte na povinnost zaplacení daně z převodu nemovitosti.  

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h