Dřevostavby na klíč - HP DOMY s.r.o.

Dřevostavby na klíč - HP DOMY s.r.o.

Toužíte bydlet ve vlastním domě? Sníte o pěkném a útulném domečku?

Ovšem, kde na to vzít, odrazuje vás i dlouhá doba realizace stavby. Je tady jedno levnější řešení - dřevostavby na klíč. Někteří lidé stále považují dřevostavbu za objekt určený na dočasné bydlení s nízkou trvanlivostí. Jsou to mylné představy, stejně jako řeči o tom, že dřevostavby jsou málo odolné vůči ohni, chladu a hluku. Masiv jako stavební materiál se používal odnepaměti. Dřevo je nejpřirozenější materiál pro organismus člověka, navíc je pružné a neztrácí teplem nosnost. Na výstavbu se běžně používá masiv opracovaný ručně nebo strojově, taktéž průmyslově opracovaný lepený masiv nebo sendvičové konstrukce, kde je základní konstrukce z hranolů.  

Rodinné domy na klíč  - výhody a nevýhody

První obrovskou výhodou je rychlost a efektivita. Za tři měsíce a někdy i dříve se můžete stěhovat do svého nového domova. Nízká cena! A nejde o žádnou skořápku, společnost HP DOMY vám za skvělou cenu vybaví dřevostavbu základovou deskou, podlahovým topením, okna mají tři skla, interiérové vybavení má vysoký standard a to vše s dopravou zdarma po celé ČR. Tím výhody dřevostaveb na klíč nekončí – nezávadný a velice pevný materiál, dřevo je teplé, vytváří útulnou atmosféru, perfektní zvuková a tepelná izolace. Jedinou nevýhodou dřevostaveb je nutnost myslet na ochranu proti povětrnostním vlivům a škůdcům. 

Dřevostavby na klíč nabízejí komfortní bydlení 

Ano, dřevostavby na klíč nabízejí pohodlné bydlení a vy máte možnost si vybrat klasickou dřevostavbu nebo difuzně otevřenou dřevostavbu. Nebo přece jen toužíte po zděném domu? To vše a mnohem více nabízí spolehlivá firma HP DOMY, která s velkým úspěchem staví po celé České republice. Zajímáte se o dřevostavby a rádi byste viděli, jak probíhá její výstavba v jednotlivých fázích? Kontakt - www.hpdomy.cz.

 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h