Dřez Franke - vsaďte na kvalitu!

Dřez Franke - vsaďte na kvalitu!

dřezu Franke už jste dost možná slyšeli, zejména pokud již máte nějaké to zařizování vlastní domácnosti či rekonstrukci té stávající za sebou.

Ovšem pokud vás vybavování nového bytu a s tím spojený výběr nové kuchyně teprve čeká a vy o současné nabídce na trhu nevíte zhola nic, pak určitě zbystřete. Obzvlášť, pokud o této firmě slyšíte poprvé. Pochází z Německa, a jak jistě víte, produkty od našich západních sousedů jsou pověstné vysokou kvalitou, odolnými materiály a precizním zpracováním. Firma Franke není výjimkou. Má za sebou stoletou historii a tyto zkušenosti ji dovedly k současné oblibě, kdy se doslova stala lídrem na evropském trhu a určuje současné trendy v bydlení. Není tedy divu, že často bývá jasnou volbou také u českých zákazníků. I když řada z nás bez problémů nakoupí do své domácnosti levný nábytek z řetězců a ještě levnější dekorace vyrobené v Číně, do vybavení kuchyně jsme obvykle schopni investovat daleko vyšší částky a upřednostnit tak kvalitu, dlouhou životnost a zdravotní nezávadnost nad cenovou úsporou.

 

Dřez Franke – nerez i materiály budoucnosti

Při plánování kuchyně je potřeba vše promyslet do těch nejmenších detailů. Pokud nám nevěříte, přesvědčí vás zhlédnutí tohoto videa a ještě více následné vlastní zkušenosti. Kuchyně musí splňovat všechny nároky, tak aby se vám v ní dobře vařilo a žilo, zároveň by měla lahodit vašemu oku. Přeci jen v ní řada rodin tráví velkou část společného času. S tím, jak celý prostor vhodně uspořádat, vám nejlépe poradí odborníci ve specializovaných studiích. Výběr jednotlivých materiálů, barev a dalších detailů pak záleží na vašem finančním rozpočtu a hlavně na vašem vkusu. Právě správná volba všech detailů, včetně dřezu, podtrhne výsledný dojem a je potřeba jí věnovat dostatek času. Věřte, že značka Franke pro vás má nejrůznější řešení, co vše tedy můžete zvolit?

Nerez na všechny způsoby

Většinu sortimentu této značky stále tvoří nerezové dřezy, a to už po několik desetiletí. Je to logické. Nerez jako materiál je stále nejčastější volbou ze strany zákazníků a zdá se, že nové materiály ho jen tak z našich domácností nevytlačí. Vyberete si jak klasiku, která je často volená pro cenovou dostupnost, tak i luxusnější varianty pro náročné. Mezi ty patří povrchové úpravy ve vysokém lesku, nebo naopak zajímavé metody kartáčování, které dodávají nevšední matný vzhled. K tomu samozřejmě můžete od stejné značky vybrat i ladící vodní baterii, digestoř, drtič odpadu nebo kuchyňské spotřebiče. Díky jednotným materiálům a designu dosáhnete čistého a elegantního vzhledu.

Vybírat můžete jak do malých panelákových kuchyněk, tak i do velkých prostor. Firma Franke nabízí nejrůznější velikosti, tvary a způsoby montáže. Volit můžete malé jednoduché varianty, ale i dvojdřezy. V sortimentu jsou i rohová řešení a dřezy s nejrůznějšími odkapovými plochami a vaničkami. Zkrátka každý si najde to své. Jestliže si zatím s výběrem nejste jistí, můžete se inspirovat tímto článkem.

Materiály budoucnosti

Pokud vás už nerez nudí a dáváte přednost novinkám a jedinečným materiálům, které nemá doma každý, pak si přijdete na své. Na výběr totiž máte ještě dřezy z granitu a speciální kolekci Tectonite ze syntetického materiálu SMC. Co mají společného? Nadchnou vás řadou přírodních tónů. Vybírat můžete z bílé, béžové, šedé, grafitové a řady dalších odstínů. Jejich vzhled je doslova luxusní a stejně tak vlastnosti. Oba materiály se vyznačují dlouhou životností, vysokou odolností a snadnou údržbou. Ani jeden z nich se nepoškrábe a neztrácí užíváním ani svou barvu. Nadšení budou i ti, kteří hledí na ekologii. Granit je přírodní materiál, jedná se o odolnou horninu. SMC je sice syntetické, ale zato plně recyklovatelné. Na rozdíl od nerezu si však za oba tyto materiály připlatíte, cenový rozdíl ovšem není nijak extrémní.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h