Dřezové baterie - důležitý doplněk kuchyně

Dřezové baterie - důležitý doplněk kuchyně

Když dojde na zařizování domácnosti, mnozí lidé si připadají jako Alenka v říši divů. Samozřejmě dojde i na výběr vodovodních baterií.

V dnešní době si můžeme koupit nevšední modely i klasiku. Nabídka je pestrá jako malířova paleta. V každém případě je nutné dbát na kvalitu, funkčnost i vzhled. Dřezová baterie by měla dokonale sednout k ostatnímu zařízení kuchyně.

Jak na výběr vodovodní baterie

Už se vám zalíbila nějaká dřezová baterie? Chtěli byste stojánkovou anebo produkt umístěný na stěnu? Klíčovou důležitost hraje i rozteč. Pokud jste si vybrali baterii na stěnu, zaměřte se na vzdálenost mezi vodovodními trubkami, která by měla být 100 – 150 mm. Stojánkové modely patří přímo k umyvadlu či dřezu. Nutno podotknout, že jsou k dostání v mnoha provedeních, proto se hodí spíše do modernějších kuchyní. Nástěnné baterie jsou taková klasika, která neomrzí.

Pákové, kohoutkové, termostatické vodovodní baterie

Z hlediska úspory vody jsou nejoblíbenější pákové vodovodní baterie. Možná jste nevěděli, že s pákovým produktem ušetříte až 40 % stočného. Kohoutkové baterie jsou nedílnou součástí starších kuchyní či retro interiérů. Pákové výrobky padnou každé kuchyni jako ulité. To nejvíce poznáte, když máte špinavé ruce. Termostatické modely nabízejí nejlepší úsporu vody a v neposlední řadě variantu nastavení konstantní teploty vytékající vody. Tento jev ocení rodiče malých dětí. Malí členové rodiny se neopaří a voda nebude tryskat proudem.

Bohatý výběr baterií na jednom místě

Máte v plánu pořízení vodovodní baterie? Podívejte se na webové stránky VODA centrum. Právě zde najdete stojánkové i nástěnné dřezové baterie za skvělé ceny. Mrkněte se na umyvadlové, sprchové, vanové či bidetové produkty. Jen tak ještě více ušetříte! V e-shopu lze objednat vodovodní baterie v mnoha provedeních a designech.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h