Erotické masáže v Praze - Jaké techniky zvolit pro vaše maximální uspokojení

Erotické masáže v Praze - Jaké techniky zvolit pro vaše maximální uspokojení

Erotické masáže v Praze jsou častým tématem hovoru nejen pro turisty, kteří se chystají do Prahy na výlet nebo na dovolenou a chtějí si odnést neopakovatelné zážitky, ale také pro lidi kteří touží po osvěžení svého intimního života. I z tohoto důvodu jsou dárkové poukazy do salonu poskytujícího erotické masáže oblíbeným dárkem pro partnera k narozeninám nebo ke svátku svatého Valentýna.

Erotické masáže - 7 typů rozkoše

V Praze najdeme nepřeberné množství masážních salonů, kde nabízejí erotické masáže. Málokdo ovšem ví, že nejde jen o jeden typ masáže. Způsobů jak přivést vaše tělo k dříve nepoznané rozkoši je mnoho a pokud si prohlédnete nabídku salonů, zaplaví vás vlna termínů, které možná uslyšíte poprvé. Účelem tohoto článku je informovat vás o nejrozšířenějších typech erotické masáže abyste si mohli vybrat tu pravou pro vaše maximální uspokojení.

Tantrická masáž

Tantrická masáž je druh erotické masáže původem ze starověké Indie. Bývá nazývána také "uměním extáze" nebo "masáží smyslů". Za použití jemných dotyků uvolňuje tantrický mistr sexuální energii, která vám umožní prožít dosud nepoznanou rozkoš nejen tělesnou ale také duševní. Tantrická masáž je ideální volbou pro každého kdo chce probudit svoji spící sexuální energii. Zde se můžete dozvědět o tantře více.

Mýdlová masáž

Odehrává se většinou ve sprše. Masérka či masér se dotýká zákazníkova těla pomocí namydlených rukou a vyvolává tak příjemné a uvolňující pocity. Mýdlová masáž slouží také často jako očista těla a předehra k dalším typům erotických masáží.

Yoni masáž

Sestává z jemných doteků a hlazení celého ženského těla, se speciálním důrazem na stimulaci ženských intimních oblastí a erotogenních zón, vedoucích k uvolnění, relaxaci a sexuálnímu vzrušení. Používají se vonné oleje speciálně určené k masáži vaginy, které prožitek ještě umocňují. Yoni masáž má také terapeutické účinky zejména při anorgasmii (neschopnost prožít orgasmus) a nedostatečné vzrušivosti. Cílem Yoni masáže není jen samotný orgasmus ale příjemné a uvolňující pocity během celé masáže.

Lingam masáž

Jedná se o typ masáže pro muže, zaměřené na mužský penis, varlata a oblast perinea (oblast mezi varlaty a konečníkem) Nejde při ní jen o uspokojení, ale má také pozitivní vliv při léčení potíží jako impotence, předčasná ejakulace nebo neplodnost.

Masáž prostaty

Spočívá v masírování prostaty, která bývá často označována jako "mužský bod G". Masáž začíná většinou jemným drážděním v oblasti perinea a okolí konečníku, posléze pokračuje zasunutím masérova prstu s lubrikantem dovnitř a k přímým dotekům prostaty. Většina mužů nad 30 let trpí potížemi s prostatou, které dokáže tento typ masáže zmírnit díky lepšímu prokrvení inkriminovaných oblastí. Masáž prostaty společně s masáží penisu také obvykle přináší mnohem intenzivnější pocity během orgasmu.

Nuru masáž

Jedná se o typ masáže, kdy masérka používá k masáži zákazníka celé své nahé tělo. Zákazník i masérka jsou natřeni speciálním lubrikantem, tzv. Nuru gelem. Masérka poté pomocí svého těla, zejména ňader, zadečku, rozkroku a břicha masíruje celé tělo svého klienta, se speciálním důrazem na erotogenní zóny. Častým názvem je také masáž "tělo na tělo".

Jaký typ masáže zvolit?

Při volbě té nejlepší masáže se rozhodujte podle svých vlastních pocitů a osobních preferencí. Tady si můžete přečíst více o technikách erotické masáže, kterou si můžete vyzkoušet i doma s partnerem. Každému vyhovuje jiný přístup a jiná intenzita dotyků, ale z široké nabídky masážních salónů, které jsou dnes v Praze k dispozici, si vybere opravdu každý. Při volbě masáže si však dejte pozor na to, co vše je v ceně a jaké služby jsou za příplatek.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h