Foukaná izolace - optimální řešení zateplení domu

Foukaná izolace - optimální řešení zateplení domu

Proniká Vám chlad do domu či bytu? Uvažujete o izolování objektu?

Zateplení, které se nazývá foukaná izolace a realizuje ji firma IZOTOM, působí na trhu již řadu let. Orientuje se v oboru zateplování rodinných a bytových domů pomocí foukané izolace. Zabývá se ale i většími průmyslovými a nebytovými prostory, kde uniká pravidelně teplo. Foukaná izolace je jedna z nejmodernějších a nejoblíbenějších metod zateplení. Je vhodná do starých domů, bytů, ale i do novostaveb a průmyslových objektů, chat a dalších objektů. Pomocí hnacího stroje – kompresoru – lze izolovat veškeré místa v objektu, mezi které patří střechy, pláště budov, podlahy, stropy, podkroví a dalších části. Díky izolační hmotě tak dojde k výraznému zlepšení izolačních a tepelných vlastností a k úspoře za vytápění.

Cena za izolování a postup prací

Většinu samozřejmě budou i přes zmíněné výhody zajímat cenové podmínky. Cenově vychází zateplení domu pomocí foukané izolace k těm nejlevnějším izolačním materiálům na trhu. Cenově se pohybuje izolování v rozmezí 100 – 350 korun za metr čtvereční. Je nutné ale upozornit, že cenu nelze takto dopředu stanovit, jelikož záleží na tloušťce izolace a na rozsahu dalších prováděných prací. I přesto firma nabízí zpracování kalkulace zdarma.

Celá realizace, resp. zateplení, je hotova z pravidla během 1 dne, pokud nenastanou nějaké komplikace. Izolační hmota je hnána na určené místo pomocí kompresoru z nákladního auta, které je přistaveno před domem. Tím je tak docíleno toho, že při izolování nevzniká téměř žádný odpad a zákazník tak nemusí strávit dlouhé hodiny úklidem izolovaného objektu.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h