GASTROCENTRUM PÍSEK S.R.O. prodej nového i použitého gastro zařízení

GASTROCENTRUM PÍSEK S.R.O. prodej nového i použitého gastro zařízení

Gastronomie vyžaduje vždy nové technologické postupy, které zajistí pouze jakostní vybavení. 

Hledáte kvalitní a cenově dostupné gastro zařízení? Společnost Gastrocentrum Písek s.r.o. je zárukou vysoké kvality. V případě že potřebujete pro fungování své gastro provozovny profesionální vybavení, máte zde možnost dvojího výběru – nákup nového nebo použitého zařízení. Zkušení pracovníci vám pomohou vybrat ty nejvhodnější výrobky, které budou kapacitně splňovat vaše požadavky a podle potřeby se přizpůsobí vašim ekonomickým možnostem.  

Onlino prodej gastro zařízení

Potřebujete vybavit svou restauraci, školní kuchyni, pekárnu, pizzerii nebo jinou gastronomickou provozovnu profesionálním zařízením? Na online stránkách výše zmíněné firmy si můžete vybírat z nabídky českých i zahraničních výrobců. Gastro zařízení se vyrábí pouze z pevných a kvalitních materiálů, oceníte dlouhou životnost těchto výrobků.  Při výběru zařízení od více výrobců není jednoduché sladit dodávku, proto se raději obraťte na zkušené profesionály v tomto oboru: gastrocentrum-pisek.cz. Individuální přístup k zákazníkovi, ochotně vám poskytnou odborné poradenství na všechny své výrobky, jež nabízejí na svém prodejním portálu. Zaškolený personál, záruční a pozáruční servis -  samozřejmost.

Gastro bazar! Proč draze, když to jde i levně

Ano, proč draze, když to jde levně. Pokud jste omezeni finančními prostředky, neváhejte a navštivte gastro bazar, kde vás mile překvapí široká nabídka sice použitého, ale stále funkčního gastro zařízení včetně nerez nábytku nebo porcelánu. I použité gastro zařízení splní svou funkci, a proto neváhejte navštívit gastro bazar písek, pokud rychle a levně potřebujete vybavit své gastronomické provozy -  hotely, kavárny, cukrárny, školy a školní gastro zařízení, zařízení veřejného stravování, domovy důchodců a domovy sociálních služeb.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h