Graffiti jsou noční můrou majitelů domů nejen ve městech. Jak proti nim úspěšně bojovat?

Graffiti jsou noční můrou majitelů domů nejen ve městech. Jak proti nim úspěšně bojovat?

Graffiti jsou již dlouhá léta noční můrou majitelů nemovitostí ve městech i na venkově. Zejména některé městské části se potýkají s nápisy a symboly na zdech téměř denně. Jejich pravidelné odstraňování je velice drahé. A právě proto je vhodné popřemýšlet nad možností antigraffiti nátěru.

Graffiti umí majitele domů pěkně potrápit, zejména pokud nedávno investovali do nové fasády. Věděli jste ale, že je možné se proti tomuto neduhu účinně bránit? V boji proti graffiti na domech vám pomůže antigraffiti nátěr. Vytvoření graffiti sice zcela nezabrání, ale odstranění barev je díky vzniklé ochranné vrstvě velmi snadné.

Jak funguje antigraffiti nátěr?

Antrigraffiti nátěr vytvoří na fasádě ochrannou vrstvu, díky které je vyčištění od barvy rychlé a snadné. Většina antigraffiti nátěrů je navíc permanentní, což znamená, že není nutné po každém umytí barvy daný nátěr obnovovat a vydrží i 20 let.

Výrobky Graffiti Magic

V České republice je možné zakoupit inteligentní nano nátěr značky Graffiti Magic. Tento nátěr je vhodný pro všechny povrchy a potěší svou životností až 20 let. Je vyroben ve Velké Británii, kde byl použit například na stadionech při olympijských hrách v roce 2012. Britské sportovní stadiony jsou čisté a bez graffiti dodnes. Aplikace antigraffiti nátěru Graffiti Magic je snadná a vzniklá vrstva je prakticky neviditelná. Nemusíte mít strach, že by se barva fasády po aplikaci jakkoliv změnila.

Envistore.cz

Antigraffiti nátěry a odstraňovače graffiti značky Graffiti Magic u nás můžete zakoupit na e-shopu Envistore.cz. Povrchy ošetřené zmíněným nátěrem mohou být opakovaně čištěny, aniž by bylo nutné obnovovat ochrannou vrstvu.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h