I na míru sestavená šatní skříň s posuvnými dveřmi může být levná. Víte, jak snížit její cenu?

I na míru sestavená šatní skříň s posuvnými dveřmi může být levná. Víte, jak snížit její cenu?

Uvažujete o vestavěné šatní skříni do předsíně nebo do ložnice, ale prostory, jež máte, jsou atypické nebo si nevyberete z nabídky trhu? Potom se zaměřte na šatní vestavěné skříně vyráběné na míru, které oproti tradičním skříním skýtají nejednu výhodu.

Šatní skříň na míru – moderní řešení pro každou domácnost

Typové vestavěné skříně se dají jednoduše vybrat, objednat a smontovat. Pokud se vám ale nabídka trhu zdá nedostatečná, vyhledejte odborníky, kteří realizují vestavěné skříně na míru. Přímo s nimi můžete vyřešit veškeré náležitosti a detaily – od rozměrů a rozvržení skříně přes případné skosení až po dekor, jenž může ze skříně udělat královnu celého prostoru.

Jak pořídit levnou šatní skříň na míru a ušetřit na ceně? Stačí drobné kompromisy

Možná vám hlavou proběhlo, že cokoli, co si necháváme vyrábět na míru, je dražší. Většinou tomu tak opravdu je. Existují však způsoby, jak i při tomto postupu nezruinovat vlastní konto, a přesto mít krásnou a praktickou vestavěnou skříň podle svých představ.

Materiály

V prvé řadě se zaměřme na materiály, z nichž má být skříň zhotovena. Masivní dřevěné skříně jsou sice krásné a vydrží nepředstavitelné, ale nehodí se do všech prostor. Na skříň, kterou budete používat tak, jak je obvyklé, bohatě stačí i levnější materiály – lamino či dýha. Volbou této varianty už se cena skříně razantně snižuje, aniž by tím trpěla její kvalita.

Dveře

Rozhodněte se, jak důmyslně chcete provést dveře. Mají být s pojezdem, napůl s pojezdem nebo mohou mít klasické otevírání? Z jakého materiálu si je přejete mít? Dáte přednost dýze nebo laminu, barevné výplni, bambusu nebo zrcadlu? O všech těchto možnostech se informujte a ptejte se i na cenu.

Vnitřek skříně

Dívejte se na vnitřek skříně – na police a rámy. Je opravdu všude zapotřebí masivních polic, nebo na některých místech postačí levnější varianta? I zde myslete na to, jestli využijete plný výsuv polic, nebo vám postačí jen ten částečný.

Vynechání stěny

Zní to možná neuvěřitelně, ale je to běžná praxe. U vestavěných skříní, které zpravidla sahají od podlahy až ke stropu, může chybět zadní stěna, dno nebo horní díl. Tyto tři části mohou být totiž bez problému zastoupeny zdí, podlahou, stropem, případně jinou plochou. Dochází k úspoře materiálu, a tím pádem i peněz.

Investice do vestavěné skříně nemusí být tak velká, jak se zdá

Jestliže toužíte po luxusní skříni z drahých materiálů, jistě si za ni pěkně připlatíte. Pokud se ale spokojíte se standardem, můžete při pořízení znatelně ušetřit. A když říkáme standard, máme na mysli skříň vizuálně pěknou a dokonale praktickou. Neváhejte a nezůstávejte jen o přemýšlení nad novou skříní!

Kde skříň koupit?

1)    Můžete levně pořídit na míru šatní skříň (Vestavenky.cz)

2)    Můžete pořídit u nás na T-nabytek typové levné šatní skříně s posuvnými dveřmi

Proč zvolit vestavěnou šatní skříň aneb Výhody, které nelze přehlédnout

Co je tak zvláštního na vestavěných skříních, že jejich obliba takřka neklesá?

  • Oproti klasickým skříním nezabírají tolik místa, zvláště zvolíte-li si typ s posuvnými dveřmi. Ani když skříň otevřete, nebude místnost působit stísněně, protože vás dveře nebudou okrádat o další prostor.
  • Využijí veškerý prostor, který jim poskytnete. Mají být rovné? Šikmé? Žádný problém.
  • Dobře slouží v tradičních místnostech, ale naprosto ideální jsou v těch atypických. Například v podkrovním bytě se bez nich jen stěží obejdete, aniž byste zbytečně nepřicházeli o místo, které můžete využít smysluplněji.

Báječně vypadají a hodí se pravděpodobně kamkoli. Stačí jen zvolit dekor a celkové provedení tak, aby skříň ladila s vybavením místnosti nebo celého bytu, a máte vyhráno.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h