I postel může růst s vaším dítkem

I postel může růst s vaším dítkem

Dětská postel tvoří nejdůležitější součást dětského pokoje. Malé dítě tráví ve své postýlce povětšinou celý den, a proto zde musíme preferovat vysokou kvalitu s ohledem na správný vývoj dítěte.

Postele jsou opravdu svým účelem jedinečné. V minulosti si lidé své matrace vycpávali čerstvou slámou a spali kolikrát na tvrdé podlaze. Nepředstavitelné, dnešní postele nabízejí úžasný komfort a pohodlí, vlastníte výrazný estetický prvek. Ovšem musíte si vybrat vhodnou postel, která bude nejen pohodlná, ale také pěkně designovaná a nebude v interiéru působit jako pěst na oko. Co se materiálu týče tak postele rozdělujeme na čalouněné postele, postele z masivu, kovové postele a na postele z eko kůže. V současné době se preferují postele s úložným prostorem, neboť mnohé rodiny bojují s každým centimetrem.  Postele dále dělíme na jednolůžkové, dvojlůžkové a dětské postele.

Živé a veselé dětské postele

Pokud hovoříme o dětských postelích, tak je nejprve musíme rozdělit podle věku – dětská postýlka do tří let musí splňovat ty nejpřísnější požadavky na bezpečnost, výše zmíněnou kvalitu a zdravotní nezávadnost.  Tyto postýlky nahrazují klasické dětské postele, a pokud zavítáte do internetového obchodu nabytek-elegance.cz, tak si můžete vybírat hned z několika druhů – patrové dětské postele, postele s přistýlkou, rozkládací postele, palandy. Nebo se vám líbí postel ve tvaru auta či lépe využijete multifunkční dětskou postel?

Rostoucí dětské postele! Myslete na budoucnost  

Zvažujete-li nákup palandy nebo i patrové postele, tak zde upozorňujeme, že tento druh postelí je určen pro děti od šesti let a musí splňovat tyto kriteria -  dostatečná stabilita, vhodná konstrukce a velikost prostoru, správný rozměr výstupního žebříku. Ohromným hitem jsou rostoucí postele pro novorozence, které se dají jednoduše přestavět na rozměr 200 x 90 cm a do menšího interiéru jsou ideální multifunkční dětské postele, které vám nahradí celý dětský pokoj či postel s úložným prostorem.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h