Ideální obýváková stěna

Ideální obýváková stěna

Za ideální obývákovou stěnu se může považovat taková, která nabízí dostatek úložného prostoru, perfektní moderní design, harmonicky zapadá do interiéru, obsahuje místo na TV. Efektní jsou obývákové stěny, které nabízejí nějaké integrované osvětlení pro tu správnou atmosféru.

Přejít k výběru obývákové stěny

Pro většinu z nás je obývák centrem každodenního dění a relaxace. Správně vyřešený obývák musí být uzpůsoben k plnění těchto každodenních potřeb. Základem každého obýváku je pohodlná sedací souprava s konferenčním stolkem. Každý obývák také potřebuje nějaké úložné prostory. V jiných místnostech využijeme třeba šatní skříně, do obýváku spíše obývákové stěny.

Obývákové stěny se vyznačují menší hloubkou, než standardní šatní skříně. To je dáno tím, že zde neukládáme oblečení, ale spíše skleničky nebo v prosklených částech obývákové stěny různé dekorační předměty. U obývákových stěn také klademe důraz na vzhled, který u šatních skříní někde na chodbě nemusí být primární. Obýváková stěna je nám na očích stále. Měla by harmonicky zapadat do okolního interiéru. Pro příjemnou atmosféru je důležité vybrat stěnu v přírodních nadčasových barvách. Více v článku o útulném obýváku.

Osvětlení obývákové stěny - na obrázku je osvětlení vyřešeno moderně nasvětlením skleněných polic. Osvětlení jsou úsporné LED pásky. Takové osvětlení nevytváří zdroj světla vhodný třeba pro čtení. Vytváří ale spolehlivě příjemnou atmosféru a o tu nám přece v obýváku jde!

 

Přejít k výběru obývákové stěny


Potřebujete smontovat novou obývákovou stěnu? Nabízím montáže veškerého nábytku od všech výrobců v Praze a okolí.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h