Infrasauny! Zdravé a moderní

Infrasauny! Zdravé a moderní

Objednejte si infrasaunu ve špičkovém internetovém obchodě finskasauna.cz - učiníte mnohé pro své zdraví. 

Zde: finskasauna.cz

Přehřátí organismu není jen příjemné, ale docílíte tím zlepšení prokrvení různých partií těla, stimulujete pocení, a pot vyplavuje z našeho těla toxické látky, těžké kovy, nikotin, karcinogeny a další škodliviny. Důkladné prokrvení všech orgánů a pohybového aparátu má za následek lepší látkovou výměnu v těle – jedinečná očista a obnova organismu, ustupuje deprese a únava, dochází ke zvýšení fyzické a intelektuální výkonnosti, vyšší odolnost proti nemocem.

Relaxace a infrasauna! Buďte trendy

Relaxace a infrasauna jdou ruku v ruce a na rozdíl od klasické sauny není zde nutný přívod vody, toto zařízení pracuje jen s teplem. Máte doma navíc dva metry čtvereční volné plochy a v dosahu elektrickou zásuvku na 230V? Začněte šetřit na zdraví prospěšnou infrasaunu. Míváte často deprese? Infrasauna zklidňuje duši! Blahodárné účinky tepelných paprsků působí nejen na naše tělo, ale i na lidskou psychiku. Lékaři potvrzují, že infračervené záření pomáhá vyplavovat endorfiny, které při dostatečném množství v mozku navozují příjemné pocity - zatočí se stresem. Zimní měsíce bývají často příčinou vleklé únavy, i tady infrasauna ohromně pomáhá, neznáme příjemnější relax.

Infrasauna a detoxikace organismu

Infrasauna skvěle prohřívá náš organismus, což napomáhá k detoxikaci organismu. K detoxikaci se doporučují skořicové zábaly se spojením infrasauny. V infrasauně dochází k intenzivnímu pocení, které umocníte použitím sprchy před samotným saunováním. Pouze při pravidelném užívání infrasauny docílíte významné detoxikace organismu. A to je důvod, proč se infrasauna doporučuje především drogově závislým lidem a hasičům, kteří tráví spoustu času vdechováním toxických výparů z požárů. Pozor! Před použitím infrasauny je vždy nutná porada s vaším ošetřujícím lékařem, zejména berete-li pravidelně nějaké prášky!

 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h