INSPIRACE LOŽNICE - fialová ložnice

INSPIRACE LOŽNICE - fialová ložnice

Několik řešení vybavení ložnice ve fialové barvě pro Vaši inspiraci. Fialové totiž nemusí být pouze postele...

 

Dovolujeme si pro Vás publikovat několik fotografií zahraničních ložnic ve fialové barvě. Fialová je atraktivní a stylová a určitě bude přidanou hodnotou Vaší ložnice. Fialová se kombinuje poměrně špatně s jinými podobnými barvami. S fialovou barvou je třeba pracovat opatrně, aby ve výsledku nepůsobila chladným dojmem. Ideální je kombinace fialová a bílá nebo naopak fialová a černá.

Šatní skříně fialové.

Fialová a bílá ložnice

Na úvodním obrázku je atraktivní design ložnice vytvořen čistě bílou postelí, krásně fialové je povlečení matrace. Takové kombinace působí efektně a vzdušně. Příjemná atmosféra místa je dotvořena jednoduchými nástěnnými policemi bílé barvy s fialovými komponenty.

 

 

Ložnice inpirace - fialová na T-nabytek.czLožnice v černé a fialové barvě

Pokud Vás nudí staré klasické ložnice, vyberte barvy a styl z obrázku. Kombinace černé a fialové s bílými komponenty působí přímo luxusně a tajemně. Moderní minimalismus černo-fialové ložnice vytváří pocit bezpečí, klidu a harmonie. Takové pocity jsou v soukromí ložnice přímo vítány.

 

 

 

 

 

 

Ložnice inpirace - fialová na T-nabytek.czLožnice s fialovým osvětlením

Ložnice je pro někoho i romantickým místem. V tom Vám může pomoci i vhodné osvětlení. Osvětlení je k dispozici v mnoha barvách. Vyberte si dle svého vkusu a stylu. Na fotografii je použito osvětlení fialové barvy ambientním způsobem. (V tomto případě není zdroj světla přímo vidět, ale šíří se do všech stran.)

 

 

 

 

Inspirace ložnice na T-nabytek.czVarianta černé ložnice s fialovými doplňky

Pro příznivce černé barvy jsou v ložnici k dispozici černé postele, skříně i noční stolky. Fialovou pak můžete využít je na malé doplňky, v tomto případě povlaky polštářů...

 

 

 

 

Ložnice s dopravou zdarma vyberte zde.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h