Inspirace na zahradní grily a krby

Inspirace na zahradní grily a krby

Grilování a posezení u vysněného grilu či krbu patří stále mnohem častěji k těm nejoblíbenějším činnostem vykonávaným na zahradě. Posedět u zahradního krbu či grilu můžete od časného jara až do pozdního podzimu.

Pokud ještě svůj zahradní gril či krb na své zahradě či terase nemáte, možná právě přemýšlíte nad jeho pořízením na následující letní sezónu. Inspiraci na zajímavé zahradní krby a venkovní grily najdete i na mnoha webech.

Venkovní grily a teplé letní noci

Příjemné teplé letní noci, kdy lze prosedět venku celý večer, si můžete na své zahradě prodloužit až do podzimu. Ideální řešení je stavba či zakoupení krbu na terase i zahradě. Často jsou i podzimní dny natolik příjemné, že dostaneme chuť prosedět venku s přáteli nebo rodinou opravdu co nejdéle. Večerní chlad nás neodradí, pokud si pořídíme některé zahradní grily či krby na naší zahradě. Umožní nám prodloužit si oblíbenou venkovní sezónu. Krb či gril na zahradě je hřejivým srdcem domova předsunutým do venkovních prostor. Často si je pořizujeme u svých chat i chalup uprostřed přírody, stejně jako u domu na terase.

Venkovní grily a krby

Pomocí krbů a grilů dojde k rozšíření obytného prostoru do venkovního prostoru. Designéři a zahradní architekti se často předhánějí v návrzích stále modernějších prvků s novými podobami ohnišť a krbů. Ty se pak stávají výraznými architektonickými a designovými prvky v exteriéru. Při výběru místa dbejte na chránění grilu před větrem. Vítr nepříznivě ovlivňuje jak hoření, tak i sálání tepla. Hodí se vzrostlé stromy, ochranné kamenné či cihelné zdi, nebo přímé přistavení ke zdi objektu. Nebezpečí přináší i jiskry vznikající při spalování. Krásné venkovní grily a krby v přírodním prostředí jsou vyrobené z přírodního kamene, které lze koupit i v sestavách. Krb z cihel musí být stavěn z cihel mrazuvzdorných a nenasákavých. Velikost zahradního krbu či grilu přizpůsobte svým potřebám. Množství připravovaných jídel, které plánujete připravovat, ale i velikosti prostoru. Není-li dostatečné, vsaďte na přenosné mini grily.  

 

Sezóna naplno se zahradním grilem lokomotiva

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h