Interiérové dveře, které dokonale padnou každé místnosti v domě

Interiérové dveře, které dokonale padnou každé místnosti v domě

Interiérové dveře představují nenahraditelnou součást každé místnosti v rodinném domě, respektive v bytě. Ovšem při jejich výběru byste měli být obezřetní. Ještě než vstoupíte do obchodu, měli byste si stanovit, jaký potřebujete materiál, rozměr a konstrukci. V následujících řádcích vám prozradíme, na co se zaměřit, abyste nemuseli objednávku vracet.

Interiérové dveře mají několik funkcí, a to estetickou a praktickou. Samozřejmě, vzhled by měl korespondovat s ostatním vybavením místností. Pozornost však věnujte praktickým hodnotám, jako je izolace od nežádoucího hluku. Přece jen, když usínáte v ložnici, nechcete být rušeni ostatními členy domácnosti, jak chodí po chodbě, nebo si vykládají v obývacím pokoji. U interiérových dveří se na rozdíl od těch vchodových nemusíte zaměřovat na bezpečnostní prvky. Více informací najdete na http://www.atex-plana.cz/produkty/dvere/interierove-dvere/.

Povrchová úprava dveří

Současné výrobní procesy nabízí hned několik variant povrchových úprav. První možností je dýha, což je v podstatě tenká vrstva dřeva, u které však musíte počítat s vyšší pořizovací cenou. Odolností se vyznačuje laminátová pryskyřice dostupná v různých barevných odstínech a dekorech, dokonce dokáže napodobit i uvedenou dýhu. Další alternativou je fólie, jež se aplikuje většinou na dřevovláknitou desku. Velice oblíbené jsou i kombinace dřeva s prosklenou výplní.

Odborník na interiérové dveře

Jestliže hledáte specialistu na interiérové dveře, doporučujeme podívat se na pestré produktové portfolio společnosti ATEX. Záleží na tom, zda požadujete zboží na objednávku, anebo zboží skladem.

Vybrat si můžete z pestré škály dveří od lakovaných přes dýhované až po syntetické povrchy. Spokojeni budete nadmíru nejen s designem, ale také s cenovou politikou obchodu.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h