Interiéry obývacích pokojů

Interiéry obývacích pokojů

Interiéry obývacích pokojů měníme podle nálady, módy či finančních možností. Obývací pokoj – srdce naší domácnosti, střed našeho domácího kulturního dění. Kultura bydlení se více jak dvacet let po sametové revoluci značně změnila.

Lidé si instalují do polic moderní elektroniku a kávové servisy si nechávají pod postelí stejně jako ostatní věci, pokud nemají na chodbě nebo v ložnici k dispozici velkou skříň.


Nejnovější trendy – interiéry obývacích pokojů


Trh nabízí neskutečné množství obývacích sestav. Přijdou si na své všichni – bohatí i méně movití – dle svých možností si můžete vybrat originální a moderní nábytek. Strohý a uhlazený minimalismus pokořila různorodost barev, netradiční tvary a materiály, unikátní osvětlení a provokativní doplňky. Drzost, ojedinělost, dekadence, excentričnost - noříme se do vlastního světa fantazie, vše je povoleno, nic nedbáme na to, co řeknou sousedi a známí.


Interiéry obývacích pokojů – různé styly


Ano, lidé se na nikoho neohlížejí, záleží jen na potenciálu fantazie spotřebitele. Přijdou si na své milovníci asijského a jihoamerického stylu. Nebo vás uchvátil nadčasový styl Bauhaus? Mladí lidé upřednostňují moderní design s čistými liniemi, senioři se dívají po klasice, luxusu nebo starožitnostech. Vrací se retro motivy nebo chcete bydlet jako rocková hvězda – rebelie skloubená s nespoutanou pompéznosti. Pop Art -  bláznivá exhibice barev, svobodný duch se promítá v každém koutku pokoje. Je to jen iluze volnosti? Proč se ptát – je to váš svět a vše je povoleno.


V současné době v 95% domácnostech, splývá obývací pokoj s kuchyní. Spojení obývacího pokoje s kuchyní není odborníky doporučováno, a proto vlastně neexistuje přesný návod řešení. Proč si Češi takto vyřešili bydlení? Maminky mají své děti a muže na očích a ženy navíc touží po kontaktu i při přípravě jídla, nechtějí být sami.

Nabízíme obývací stěny vhodné do všech typů obývacích pokojů. Vyberte si!
 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h