Izolace ploché střechy svépomocí? Vsaďte raději na specialisty

Izolace ploché střechy svépomocí? Vsaďte raději na specialisty

Ploché střechy jsou obecně vzato mnohem náchylnější k zatékání, než je tomu u klasických. Není se čemu divit, jelikož jejich sklon je minimální.

I proto se vyplatí vsadit na skutečně kvalitní nepropustnou izolaci. Zajistit ji lze prostřednictvím spolehlivých asfaltových pásů. Pokud si rádi na svém objektu vše děláte sami, zpozorněte. Tuto činnost se totiž vyplatí přenechat profesionálům majícím v oboru dlouholeté zkušenosti. Proto vám v následujících řádcích poradíme, na jakou firmu vsadit a co vše je zapotřebí řešit.

Obraťte se na profesionály

Chcete-li mít jistotu opravdu spolehlivě zaizolované střechy, vsaďte na společnost EKISYS spol. s r.o. Jindřichův Hradec. Ta dokáže zajistit komplexní práce v oblasti izolace plochých střech. Postará se jak o klempířské, tak i o zateplovací a hromosvodářské činnosti. Profesionálové aplikují speciální systém založený na bázi měkčeného PVC. Životnost takovéto krytiny se pohybuje od 20 do 40 let, přičemž na ni dostanete záruku v době trvání 15 let. Zmiňovaná společnost má za sebou v oblasti izolace střech už spousty realizovaných zakázek a je držitelkou certifikátu řízení jakosti dle norem ISO 9001:2001.

Využití speciální hydroizolační fólie

Hydroizolační fólie, které využívá společnost EKISYS spol. s r.o., se vyznačují nejen maximální výdrží, ale i rozměrovou stálostí. Existují v několika podobách, přičemž jednotlivé z nich jsou typické různou nosnou vložkou. Charakteristické jsou mimo jiné ještě:

- rezistencí vůči UV záření,

- odolností vůči průrazu od krup,

- systémem proti prorůstání kořínků,

- vynikající svařitelností,

- samozhášivostí.

Veškeré klempířské prvky tolik důležité pro izolace plochých střech jsou vyrobeny z poplastovaného plechu. Jeho životnost se také pohybuje okolo 40 let.

Firma řeší i zemní izolaci

Zmiňovaná společnost nabízí mimo izolace ploché střechy také služby v oblasti zemní izolace PVC fóliemi, případně ochranu proti radonu.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h