Jak nakoupit molitan on-line

Jak nakoupit molitan on-line

Potřebujete si koupit molitanovou matraci, drť, výplň do polštáře či materiál k čalounění a nemáte po ruce specializovanou prodejnu? V případě, že vás odrazuje obíhání obchodů a shánění molitanového materiálu, využijte nákup po internetu. Vše potřebné naleznete na jednom místě a vaše objednávka vám bude doručena až domů.

 

Co je to vlastně molitan?

Molitan je velice tvárný materiál, který se vyznačuje dlouhou životností a značnou odolností vůči deformacím. Jedná se o polyuretanovou elastickou měkčenou hmotu, která se využívá hlavně v čalounickém průmyslu.

Jak ho využijete?

V domácnosti se molitan vyskytuje nejčastěji v podobě molitanových matrací. Tyto molitanové desky je možné zakoupit v různé tloušťce, délce a míře tvrdosti. Pokud požadujete atypický rozměr, není žádný problém nakoupit molitan na míru.

Široký sortiment

Obchody specializující se na prodej molitanu vás překvapí opravdu rozsáhlým sortimentem. Kromě již zmiňovaných matrací jsou k dostání nejrůznější tvary, jako jsou válce, sedáky, podhlavníky a hřebeny. Velká poptávka je také po molitanové drti, která má mnohostranné využití. Je možné ji použít jako výplň polštářů, ale i zvířecích pelíšků nebo hraček.

Paměťová pěna

Ta se stala v poslední době opravdovým hitem. Díky ideálnímu se přizpůsobení tvarům těla výrazně přispívá k lepší kvalitě spánku. Matrace z paměťové pěny jsou používány zejména v léčebných zařízeních u pacientů dlouhodobě připoutaných na lůžko. Matrace vlivem tělesného tepla měkne a tím dopomáhá k fixaci optimální polohy těla při spánku.

Akustická izolace

Molitan v neposlední řadě slouží k odhlučnění prostor, neboť dokonale pohlcuje zvuk. K tomu slouží specificky upravené desky, které se prodávají po jednotlivých kusech. Poptávka po této izolaci vychází ze strany nahrávacích a televizních studií, či hudebních zkušeben.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h