Jak se vybírají estetické a funkční rolety a žaluzie

Jak se vybírají estetické a funkční rolety a žaluzie

Skvělé vlastnosti a funkce žaluzií překonaly tradiční závěsy. Mnoho lidí si přesto myslí, že použití žaluzií a rolet je vhodné pouze pro kanceláře. 

Ale jak se ukázalo, rolety a žaluzie mají několik výhod oproti konvenčním textilním závěsům. Na rozdíl od závěsů, nabízejí lepší ochranu proti rušivému světlu a hluku. Jednoduché a pohodlné použití, montáž na jakýkoliv typ oken a nezabírají příliš mnoho prostoru. Žaluzie se perfektně hodí do moderního interiéru díky obrovskému výběru barev, velikostí, typů a textur. Oceníte snadnou údržbu a použití. Plastové žaluzie jsou navíc velmi odolné vůči deformaci, udržují svůj tvar a neohýbají se, neabsorbují nečistoty, prach a zápach.

Markýzy – dokonalý estetický prvek

Toužíte po soukromí? Chcete, aby slunce nepražilo do interiéru právě tehdy, když se v něm nacházíte? Neváhejte využít ohromnou nabídku žaluzií, rolet a markýz na portále climax.cz. Moderní ať už vertikální nebo horizontální žaluzie, venkovní rolety a markýzy jsou vám ihned k dispozici.  Ochranné venkovní rolety slouží na tepelnou a zvukovou izolaci. Pokud máte problém s únikem tepla a nadměrným hlukem, bude pro vás výhodné ohlížet se po takových roletách. Chcete-li přelstít počasí, šetřit energii a jednoduše se jen schovat na terase nebo balkoně před nepříznivým slunečním zářením, objednejte si stínící markýzy.  

CLIMAX - nové moderní stínění 

Potřebujete zastínit malé i velké plochy? Markýzy od firmy CLIMAX splní všechny vaše požadavky. Vyberte si z množství typů markýz, barevných odstínů a látek. Kompletní sortiment najdete v sekci markýzy.  Sháníte designovaný prvek moderního stínění nebo sítě proti hmyzu?  I v tomto případě vás nabídka společnosti CLIMAX nezklame.  Již po mnoho let nabízejí vysokou kvalitu za příznivou cenu!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h