Jak vybírat matraci pro dítě?

Jak vybírat matraci pro dítě?

"Mamííí, já ještě nechci spát", brání se malé děti spánku zejména teď o prázdninách. Když ale mají ve svých postýlkách správnou matraci, na kutě jdou většinou ( dříve nebo později) dobrovolně. 

Výběr matrace do dětské postýlky je stejně samozřejmý, jako výběr matrace pro dospělého. Od matrace pro dospělého se ta dětská krom rozměrů liší i v dalších faktorech. Podle čeho vybírat matraci pro děti se dozvíte v následujícím článku.

Jakou matraci pro miminko?

Když se narodí miminko, je celý svět naruby a vše se točí kolem nejmenšího a velmi křehkého stvoření. Není divu, vždyť všechna láska rodičů teď patří dítěti, a proto má malý mrňousek ještě před příchodem z porodnice vše hezky připravené. Výbavičku, dětský pokojíček, dětskou postýlku a v ní i vhodnou matraci. Protože právě výběr dětské matrace je nejdůležitější! Obecně se doporučuje tvrdá matrace, která dítěti poskytne dostatečnou oporu hlavy a páteře. Z našeho e-shopu tak můžeme doporučit dětskou matraci pro nejmenší s označením BABYSNÍČEK  z PUR pěny, výborná bude i dětská matrace do postýlky pro Alergiky Happy Kids, která zabraňuje nepříjemnému opruzení dítěte, miminko se zklidní s matrací Baby swiss, která je napuštěna uklidňujícím levandulovým olejem a malému mrňouskovi můžete dopřát i tvrdou, přesto pohodlnou matraci s kokosovým jádrem. Mimochodem ta v poslední době zažívá svůj boom.  

 

Jak vidíte z našeho e-shopu matrace-harmonia.cz si vyberete správnou a kvalitní matraci pro nejmenší děti. Tak si můžete užívat radostných chvilek a prvních krůčků vašeho mrňouska přes den, zatímco v noci se o něj bude starat kvalitní matrace. Malé miminko ještě neumí mluvit a chodit, proto si o dobrou a pohodlnou matraci nemůže říct, to dá rozum. Poskytněte mu proto to nejlepší.

Když dítě maličko povyroste

O kvalitní matraci se budeme bavit i v případě, když malé dítě maličko povyroste. Volit už můžeme z maličko měkčích materiálů, jelikož už je dítě samostatné a nehrozí tak zadušení jako u miminka. Správná matrace pro děti by měla být dostatečně pružná, prodyšná a prohlubně v matraci by se měly opět vrátit do původního stavu. Dále je u matrací pro děti vhodný i chránič matrací, který plní hygienickou roli. Však znáte děti. Do postýlky si s sebou kolikrát berou i nápoje, které se čas od času převrhnou...To pak maminka sundá potah, který lehce vypere. Matrace zůstane chráněná. Z nabídky matrací pro odrostlejší děti vám můžeme doporučit sendvičovou matraci Odette, matraci z PUR pěny Lucka, zdravotní matraci Memory Visco, Laura a další matrace vhodné k dětským postýlkám. Využít můžete i naši akci matrací 1+1, kdy zakoupíte dvě matrace za cenu jedné. 

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h