Jak využít stylové provázkové záclony?

Jak využít stylové provázkové záclony?

Důmyslně zařízený interiér v sobě snoubí funkční využití a estetiku. Je důležité vybírat takové prvky, které pomohou oživit, ale zároveń nebudou zbytečné. Provázkové záclony jsou nejen praktické, ale i krásné. Kam všude se hodí, jaké existují druhy a na co se zaměřit při výběru? To vám poradíme v tomto článku.

Kam se hodí provázková záclona?

Jemná provázková záclona najde své využití u oken, ale i velkých skleněných dveří. Slouží jako stylové rámování otevřeného výklenku či průchodu mezi místnostmi. Jednotlivé provázky mohou buď volně splývat, nebo mohou být sepnuty pěkně vypadající sponou. Záclona se dá rozprostřít i přes celé okno a slouží jako doplněk běžným bílým záclonám, případně je úplně nahradí.

Zdobený dekorativní prvek interiéru

Stačí málo a můžete si vytvořit stylové bydlení, které vypadá jako z titulní stránky prestižních časopisů. Provázková záclona se stříbrnou nití vám s tím může poměrně jednoduše pomoci. Na výběr máte z mnoha barev a designových provedení, kdy si stačí vybrat ten nejlepší model hodící se zrovna do vašeho interiéru. Jednobarevné varianty se dají doplnit zdobenějšími, které obsahují korálky. Jednotlivé barvy kombinujte, proplétejte nebo podle nálady měňte. 

Kde provázkové záclony pořídíte?

Velký výběr provázkových záclon najdete na internetu, kde si stačí vybrat barvu a další doplňky. Objednávka může vypadat tak, že první je nejdříve klasická bílá provázková záclona. Postupem času zjistíte, že by pěkně vypadala sepnutá stylovou sponou. Nakonec to nevydržíte a při objednávce zakoupíte další barevnou variantu, protože se spolu dají krásně kombinovat a podle libosti můžete snadno měnit styl celé místnosti. Spoustu inspirace najdete přímo na stránkách s nabídkou záclon. Stačí zapojit trochu vlastní fantazie a snadno vytvoříte modifikaci i pro vlastní interiér.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h