Jak z dětského pokoje udělat studentský

Jak z dětského pokoje udělat studentský

Marně vzpomínáte na dobu, kdy vašemu potomkovi stačil ke štěstí obrázek Krtečka na zdi pokoje a na stole lampička ve tvaru pandy? Chodí-li už vaše děti do školy a mění se pomalu ve studenty, je načase jim přizpůsobit i jejich pokoj. Mickey Mouse na stěnách už bude zřejmě pasé a bude třeba vybrat dospělejší dekorace. Než však začnete řešit dekorace, je dobré zamyslet se nad osvětlením pokoje.

Osvětlení do pokoje pro studenta

Světlo je velmi důležité a do značné míry je právě ono odpovědné za atmosféru v pokoji. Velmi záleží na zájmech vašeho potomka, jiné světlo je třeba na čtení, jiné při malování obrazů nebo hře na kytaru. Dospívající lidé mají obvykle umělecké sklony, proto je třeba myslet na správné osvětlení pracovního stolu, ale i zbytku místnosti. Na strop se do moderního studentského pokoje hodí velmi dobře lankové nebo kolejnicové systémy. Ty jsou tvořeny lanky nebo kolejnicemi, na které jsou připevněny jednotlivé světelné spoty. Spoty můžete podle potřeby natočit libovolným směrem a také umístit kamkoli na lanka nebo kolejnice tak, aby vám svítily přesně tam, kde potřebujete mít světlo. Samozřejmě existuje na výběr také spousta stropních nebo i závěsných svítidel.

Pro dostatek světla nad psacím stolem se používají závěsná svítidla nebo stolní lampy. Zejména slečny určitě uvítají světlo v šatní skříni či kolem zrcadla, k tomu se výborně hodí vestavné bodovky. Tvar a vzhled samotných svítidel určitě konzultujte s obyvatelem pokoje, vždyť to bude on, kdo si jimi bude svítit, měl by si je tedy vybrat podle svého vkusu. Neváhejte navštívit světelné studio Aulix, kde vám ochotně s výběrem poradí zkušení odborníci. Naleznete zde široký sortiment svítidel, ze kterých můžete vybírat. Nezapomeňte, že svítidla jsou v každé místnosti velmi důležitá, jejich výběru proto věnujte maximální pozornost.

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h