Jaké jsou nejoblíbenější hračky pro kluky do 10 let?

Jaké jsou nejoblíbenější hračky pro kluky do 10 let?

Vybrat správnou hračku pro dítě je leckdy zapeklitý úkol. Však to znáte, sto dětí = sto chutí. Navíc se trend a oblíbenost hraček u dětí mění rychlostí větru. Hračka, která byla ještě včera oblíbená, bude s největší pravděpodobností pozítří již nezajímavým kouskem. Při výběru se však stačí držet pár jednoduchých pravidel a jsme si jisti, že se do správné hračky určitě trefíte.

Představte si situaci, kdy vás kamarádka, která vás dlouho neviděla pozve na oběd. Jako duchaplní rodičové zjistíte, že má také děti, dva  kluky do 10 let. Rádi byste jim proto přinesli nějaký dárek, nejlépe hračku, která by se jim líbila. Jenže, jaké jsou nejoblíbenější hračky pro kluky do 10 let?

Stavebnicí Lego Duplo potěšíte každého kluka

Kluci se neradi nudí, možná ještě více než holčičky. Proto neustále vyhledávají podněty ke hře. Kluci milují autíčka, akci, hru na akční hrdiny, ale i stavění. Proto nic nepokazíte, když klukům pořídíte stavebnici  Lego Duplo. Tato stavebnice je určena zejména dětem od 2-5 let. Nabízí spoustu možností, jak si hrát. Lego Duplo se liší od ostatních lego stavebnic hlavně velikostí svých kostiček. Kostičky Lega Dupla jsou větší, proto skvěle padnou do malé dětské ručky. Díky větším kostičkám je manipulace o to snazší! Se stavebnicí Lego Duplo si děti můžou postavit záchranářské auto, odtahový vůz, policejní motorku, koňskou stáj, popelářský vůz, nakladač a další skvělé stroje a stavby. Stavebnice Lego Duplo se tak skvěle může zařadit do oblíbených hraček kluků do 10 let.

Autíčka ke klukům prostě patří

Když si však pořád nejste jisti, co pořídit synům své kamarádky, vsaďte na klasiku v podobě autíček. Kluci do 10 let si s autíčky bezesporu rádi hrají.  U menších dětí klidně zabodujete s tahacím autíčkem či autíčkem na setrvačník. U větších kluků pochodíte spíše s autíčkem na dálkové ovládání. S růstem dítěte se stupňují i požadavky na funkci hraček, co naděláme! Výbornou hračkou však může být i pořádná autodráha. S ní zabijete dvě mouchy jednou ranou! Nejen že koupíte dárek, zajistíte i program pro celé osazenstvo!

Hra na akční hrdiny se nikdy neomrzí

Ovšem jsou tady i jiné způsoby, jak si hrát. Hra na akční hrdiny patří u kluků mezi ty nejfrekventovanější. Po vzoru televizních hrdinů, se také hrnou do záchrany světa. K oné záchraně však budou potřebovat i skvělé doplňky,které k hrdinům prostě patří. Pušky, pistole, meče, šavle i velmi žádané pavučinomety jsou u kluků do 10 let bezesporu oblíbené.

Ať už si zvolíte stavebnici Lego Duplo či jinou hračku, jsme si jisti, že zabodujete. Protože, jak by děti řekly, hraček není nikdy dost!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h