Jaké šatní skříně jsou momentálně trendy?

Jaké šatní skříně jsou momentálně trendy?

Interiérům v současné době vládne minimalismus. Projevuje se ve všech místnostech a ložnice nejsou výjimkou. Od postelí přes noční stolky až k šatním skříním se setkáte s jednoduchými rysy i barvami. Pojďme se společně podívat, jak vypadá minimalistická šatní skříň.

Na obrázku: Zrcadlová šatní skříň BOS, dub sonoma

Šatní skříně nechybí snad v žádné ložnici ani dětském pokoji. I kdybyste měli samostatnou šatnu, je dobré mít aspoň část svého šatníku po ruce. Můžete si sice vybrat menší model, avšak ve většině případů je lepší zvolit raději větší skříň. Nemějte strach, že by se její police postupem času nezaplnily. Obzvlášť jste-li žena.

Ale dost už prázdných řečí. Pojďme ke slíbeným tipům na výběr šatní skříně odpovídající současným trendům.

Největším hitem posledních let jsou posuvné dveře

Radujme se! Obrovským hitem posledních let jsou totiž šatní skříně s posuvnými dveřmi. To je skvělá zpráva zejména pro majitele menšího bytu. Posuvné dveře ušetří mnoho prostoru, umožní vám nechat u skříně jen úzkou uličku na procházení. Zároveň jsou tiché, nehrozí, že si do nich přivřete prsty a dobře se otevírají také lidem na vozíčku. Jsou vhodné opravdu skoro do každé domácnosti. Snad jedinou nevýhodou je, že skříň nikdy neotevřete celou najednou.

Barvy bývají především světlé

Když se podíváte na fotografie moderních interiérů, jistě si všimnete, že bývají hodně často laděné do světlých barev. Někdy jsou úplně bílé, jindy je bílá sterilita roztříštěna nějakým zajímavým odstínem. A přesně tomu odpovídá i nabídka moderních skříní. Bílé šatní skříně hrají prim, sekundují jim světlé dřevěné dekory jako třeba dub sonoma. Špatně nevypadají ani kombinace světlých odstínů. Majitelé menších bytů se opět mohou radovat, bílá opticky rozšiřuje prostor.

Nesmíte zapomenout na zrcadlo

Dalším „must-have“ ve světě skříní jsou zrcadla. Znovu jde o praktickou záležitost – každý se chce po obléknutí vybraného outfitu vidět. Šatní skříně se zrcadlem vám ušetří prostor, protože zrcadlo nebudete muset dávat nikam na stěnu. Řešení bývají zajímavá. Někdy je zrcadlo přes celou půlku posuvných dveří, jindy jde třeba jen o pruh.

Šatní skříň v duchu minimalismu si samozřejmě můžete pořídit i do jinak zcela neminimalistického interiéru. Jak jsme si popsali výše, trendy jsou momentálně nejen hezké na pohled, ale také dost praktické. Tak hurá vybírat!

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h