Je na čase pořídit si sušičku

Je na čase pořídit si sušičku

Možná už dávno patříte mezi spokojené uživatele sušičky, znáte její výhody a za nic byste ji nevyměnili. Pokud však teprve o ní uvažujete a nejste si jisti, pak je následující článek určen právě pro vás. Pojďme si přiblížit, proč si pořídit sušičku a co dnešní přístroje umějí.

Proč si pořídit sušičku?

I když si sušičku na prádlo pořizuje čím dál více domácností, stále nejde o masivně rozšířený spotřebič. Přitom je mnoho důvodu, proč se stát jeho vlastníkem. Vaše prádlo bude hned suché bez ohledu na to, jestli venku praží sluníčko, nebo zrovna prší. To nejvíce oceníte, zjistíte-li, že si nutně potřebujete za několik hodin vzít něco na sebe, ale zapomněli jste daný kus vyprat. 
Nemusíte mít také příliš oblečení, což uvítají hlavně rodiny s dětmi. Právě dítka mají největší spotřebu čistého oblečení. Určitě zařízení zvažte, máte-li doma alergika. Sušením venku totiž prádlo natahuje různé pachy, pyly, prach atd. 
Další výhodou je, že budete mít doma více uklizeno. Nikde nebude rozložen sušák, ani ležet hromada prádla, a protože ho nevěšíte, ani nežehlíte (obvykle), ušetříte rovněž hodně času. A co si budeme povídat, pro většinu lidí není žehlení právě příjemnou činností. 
Z jiných pozitiv si ještě uveďme udržení stálé vlhkosti (pokud byste měli sušit doma, bude se zvyšovat) či větší měkkost prádla. 

Co všechno umí dnešní sušičky?

Dnešní sušičky rychle usuší prádlo. To však není všechno. Většinou ho nemusíte ani žehlit. Nastavíte si také sami, jakou vlhkost a teplotu má oblečení mít. Z běžných funkcí se pojďme podívat na odložený start, zvukový signál při dokončení činnosti a z dalších oblíbených funkcí některých přístrojů si uveďme program pro snadnější žehlení prádla, fuzzy logic (množstevní automatika), žehlící funkce, osvětlení bubnu, možnost propojení s chytrým telefonem a další.
A jak jste na tom vy? Necháte se zlákat pohodlnějším sušením vašeho oblečení a dalších textilií?

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h