Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout: plastový zahradní nábytek

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout: plastový zahradní nábytek

Plastový zahradní nábytek
Teplé dny jsou tady a vaše zahrada zeje prázdnotou? Zahradní nábytek si vybíráme podle individuální potřeby, kdy si musíme ujasnit, kde bude nábytek stát, do jaké míry má být mobilní a zda máme možnost ho v zimě uskladňovat.

Dále je pro nás rozhodující k jakému účelu nám bude sloužit, pro kolik osob a jakou sumu jsme ochotni investovat. Přirozeně k moderní dřevostavbě nebo k zrekonstruovanému venkovskému domku si nepořídíme plastový zahradní nábytek. Záleží jen na vašich finančních možnostech, zda upřednostníte plastový zahradní nábytek před dřevěným, litinovým, železným nebo proutěným nábytkem či dáte přednost hliníkovému nábytku s geometrickým výpletem.

Přejít k výběru zahradního plastového nábytku


Kvalitní plastový zahradní nábytek

 
Pokud zvolíte plastový zahradní nábytek, tak vám doporučujeme se vyhnout lacinému výlisku, který nevydrží velkou zátěž, v zimě na mrazu praská a na prudkém slunci měkne. Mezi další nevýhodou patří špatná údržba a blednutí barev.  Dejte přednost kvalitě před cenou a pořiďte si plastový zahradní nábytek Hularo. Hularo – stálobarevné syntetické vlákno s dlouhou životností a extrémní odolností vůči rozmarům počasí, dále je tento plast odolný proti UV záření a mechanickému poškození. Zmíněný materiál je velice příjemný na omak a trh nabízí nespočet barevných kombinací a tvarů. Tento hydrofilní materiál se snadno udržuje, tekutina jednoduše odteče. Hularo vám z dálky může připomínat ratan, bambus či dokonce kůži a v kombinaci s kovem odolá i dlouhodobé vlhkosti.


Moderní plastový zahradní nábytek splní svůj účel na jedničku

 
Plastový zahradní nábytek samozřejmě nenahradí dřevo, ale svou zahradu vybavíte s investicí několika tisíc korun, zatímco za exotické dřevo jako je teak zaplatíte až třicet tisíc korun. Kovový nábytek působí chladným dojmem a také vás chladí, pokud si nepořídíte na sedačku polstrovanou textilií.  Masivní plastový zahradní nábytek s kovovou konstrukcí! Tady nikdo neprohloupí, jen vydělá!  

Doprava ZDARMA
na většinu položek
Výnosy a montáže
nábytku

731 815 969
info@t-nabytek.cz

Po - Pá 7 - 16h